ZAYN płyta Mind of Mine: 14 rzeczy, które wiemy o nowym albumie Malika!

2016-02-25 18:31
ZAYN Mind of Mine:
Autor: fot. Bulls ZAYN płyta Mind of Mine: 14 rzeczy, które wiemy o nowym albumie Malika!

ZAYN - Mind of Mine: płyta wkrótce pojawi się w sprzedaży! Co już o niej wiemy? Z dnia na dzień coraz więcej! W związku z tym na ESKA.pl miesiąc przed premierą dowiecie się, co Zayn Malik pokaże na swoim pierwszym albumie!

Płyta Zayna Malika - Mind of Mine być może pobije rekordy sprzedaży! Były członek One Direction jakiś czas temu w końcu zaprezentował się jako solowy artysta. Wypuścił na rynek muzyczny pierwszy, świetny hit Pillowtalk, który jest jednocześnie zapowiedzią debiutanckiego albumu. Jego premiera zaplanowana jest na 25 marca 2016. W trzecim miesiącu roku wiemy już, że zdecydowanie jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw. Dlaczego? Tego dowiecie się poniżej!

>>> ZAYN, Chris Bris Brown & Usher - F*ck You Back to Sleep: pierwsza kolaboracja Zayna

ZAYN płyta Mind of Mine - informacje

Zayn Malik jest na 100% gotowy, by przejąć prowadzenie na światowych listach hitów ze swoim solowym materiałem. Dzieje się już tak za sprawą singla "Pillowtalk", który jest numerem 1 na świecie, co możemy zaobserwować w Global Liście Radia ESKA. Co już wiemy o płycie "Mind of Mine", którą zapowiada ten właśnie hit? Wszystkie informacje na jej temat znajdziecie w jednym miejscu!

1. Na płycie znajdzie się około 17 piosenek. Zdaniem ZAYNa: fani otrzymają coś bardziej wartościowego od pieniędzy!

2. Zayn czuje się bardzo wyzwolony na tej nowej płycie... chciał stworzyć ten album od kilku lat! Sam powiedział: - Opuściłem zespół One Direction ze względu na to, że przez pięć lat ten album myśli o takiej płycie pojawiły się w moim mózgu. Poczułem, że w końcu muszę to zrobić.

3. Znamy już okładkę debiutanckiej płyty. Jest po prostu urocza!

ZAYN płyta Mind of Mine
Autor: fot. okładka płyta ZAYN płyta Mind of Mine: 11 rzeczy, które wiemy o nowym albumie Malika!

4. Na płycie znajdą się różne brzmienia od R&B; do Reggae.  

>>> ZAYN prezentuje utwór It's You. Posłuchaj nowej piosenki byłego wokalisty One Direction

5. Mamy fragment nowego utworu Zayna - BeFour. Też macie dreszcze?

 

6. Mówiło się, że producentem płyty zostanie Naughty Boy. Prawdopodobnie jednak, nie znajdziemy na "Mind of Mine" utworów twórcy hitu: "La La La" i "Runnin' (Lose It All). Być może ZAYN nagra diss na swojego byłego przyjaciela? Były członek 1D jakiś czas temu napisał: "Naughty Boy powinien przestać udawać, że jesteśmy przyjaciółmi".

7. Chris Brown przyznał, że chętnie spotkałby się z Zaynem w studiu nagraniowym. Jest to możliwe, ponieważ obecnie pracują dla tej samej wytwórni i wszsytko może się zdarzyć! W wywiadzie dla Capital FM, Brown powiedział:Wiem, że teraz robi solowe rzeczy, wiem, że ma ogromną rzeszę fanów, a fani czekają, aby usłyszeć jego piosenki. Fajnie byłoby z nim stworzyć wspólny kawałek.

8. Prawdopodobnie jeden z utworów wyjaśni przyczyny zerwania zaręczyn z Perrie Edwards. Wtedy właśnie dowiemy się, co tak naprawdę między parą się wydarzyło!

9. Zayn Malik pracuje nad swoją płytą z James Ryan Ho, bardziej znanym jako Malayho. Producent tworzył kawałki dla Johna Legenda.

10. Malik nagrał perfekcyjny cover hitu "No Type" grupy Rae Sremmurd. Fani liczą na to, że takich utworów, takich wykonań na "Mind of Mine" będzie jeszcze więcej! Być może album pobije rekordy sprzedaży!

 

11. Na nowej płycie mamy poznać prawdziwego Zayna Malika. Wszystko za sprawą autorskich tekstów!

12. 50 Cent również robi wszystko by współpracować z Zaynem. W jednym z wywiadów powiedział: - Chcę mu pomóc zarobić dużo pieniędzy. Ostatecznie to jego decyzja, z kim będzie współpracować. Wiemy na pewno - 50 Centa na nowej debiutanckiej płycie artysty nie usłyszymy.

13. Przygotujcie się na coś bardzo osobistego... nagranego w lesie!

14. Singiel "Pillowtalk" w jednym czasie był numerem 1 w Wielkiej Brytanii (UK Charts) i w Stanach Zjednoczonych (Billboard Hot 100). Wierzymy, że jest to zapowiedź naprawdę HITOWEGO materiału. 

 

>>> BRIT Awards 2016: najlepsze momenty gali, o których nikt nie zapomni!

RW

Najnowsze