ZAYN - nowa płyta ICARUS FALLS już dostępna!

2018-12-19 11:48
Zayn
Autor: Materiały prasowe

Drugi solowy album ZAYNa “ICARUS FALLS” od piątku dostępny jest w serwisach cyfrowych. 21 grudnia płyta trafi także do sklepów na CD. Nowy album ZAYNa nawiązuje do greckiego mitu o Ikarze i bazuje na dychotomii między jasnością i ciemnością.

Pierwsza płyta – ICARUS – zawiera utwory takie jak singiel Let Me, poruszający Common oraz piosenkę o miłości, wydaną wcześniej w ubiegłym tygodniu, There You Are. Druga płyta „FALLS” skupia się na ciemniejszej stronie życia – znalazły się na niej m.in. opublikowane przed premierą piosenki Sour Diesel, Entertainer i Good Years. Ta strona albumu zawiera także wyprodukowany przez Timbalanda utwór Too Much oraz singiel nagrany z Nicki Minaj – No Candle, No Light.

ZAYN - nowy album. Co już wiemy? 

Album jest podsumowaniem solowej pracy ZAYNa nad nowym materiałem, którą artysta rozpoczął po premierze debiutanckiej, platynowej płyty “Mind Of Mine”. Pochodzący z niej singiel "Pillowtalk" zdobył na polskim rynku najwyższy możliwy certyfikat - diamentowej płyty. Wydany w 2017 roku utwór "Dusk Till Dawn" z Sią był równie wielkim przebojem, podbił listy najpopularniejszych utworów na wiele miesięcy oraz otrzymał w Polsce certyfikat potrójnie platynowej płyty.

 

Icarus Falls - lista utworów

CD1: ICARUS

1. Let Me

2. Natural

3. Back To Life

4. Common

5. Imprint

6. Stand Still

7. Tonight

8. Flight Of The Stars

9. If I Got You

10. Talk To Me

11. There You Are

12. I Don’t Mind

13. Icarus Interlude

 

CD2: FALLS

14. Good Guy

15. You Wish You Knew

16. Sour Diesel

17. Satisfaction

18. Scripted

19. Entertainer

20. All That

21. Good Years

22. Fresh Air

23. Rainberry

24. Insomnia

25. No Candle No Light feat. Nicki Minaj

26. Fingers                                       

27. Too Much feat. Timbaland      

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze