ZAYN: Mind of Mine jest lepsza niż płyta One Direction? Sprawdź!

2016-03-25 15:17
Mind of Mine płyta zayna malika
Autor: fot. okładki singli ZAYN: Mind of Mine jest lepsza niż płyta One Direction? Sprawdź!

Płyta ZAYNa jest lepsza niż One Direction? Mind of Mine swoją premierę miał 25 marca 2016 roku i o tym, czy to hitowy album decydują fani! Ich reakcje, oceny i opinie podrzucamy Wam na ESKA.pl!

Płyta ZAYNa - Mind of Mine w końcu pojawiła się na rynku muzycznym! Niektórzy słuchacze od początku byli ciekawi, czy album Malika osiągnie taki sam sukces, jak płyta One Direction lub Justina Biebera. Ostatecznie na odpowiedź na te pytanie będziemy musieli poczekać, jednak na ESKA.pl postanowiliśmy sprawdzić pierwsze reakcje fanów artysty! Są zadowoleni, zaskoczeni, a może krążek nie spełnia ich oczekiwań? My jesteśmy pewni - były członek 1D z pewnością podbije światowe listy przebojów!

>>> Wielkanoc 2016: Michał Szpak, VIDEO, Lanberry - życzą Wam dobrze!

Mind of Mine reakcje fanów

Mind of Mine: płyta ukazała się 25 marca 2016. Standardową wersję albumu wypełnia 14 piosenek, które jak zdradził Malik - już od dawna chciał je nagrać. Co o nowej płycie sądzą fani? Jak zwykle nie zawiedli, bo ich zdaniem jest to świetny album! 

Swoje opinie i oceny możecie zostawić w komentarzach pod artykułem ;) Czy Mind of Mine jest lepsze niż Made In The AM czy Purpose? O tym przekonamy się już niebawem! A na razie - poniżej - przypominamy Wam, jak radziły sobie te krążki.

>>> ZAYN płyta Mind of Mine: 14 rzeczy, które wiemy o nowym albumie Malika!

One Direction Made In The A.M. - listy przebojów

 

  • Miejsce 1. w Wielkiej Brytanii, Polsce, Hiszpanii, Szwajcarii, Finlandii

  • Miejsce 2. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Norwegii, Nowej Zelandii, na Węgrzech

  • Miejsce 3. w Japonii, Czechach

Justin Bieber Purpose - listy przebojów

 

  • Miejsce 1. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Szwecji, Szwajcarii
  • Miejsce 2. w Wielkiej Brytanii, Belgii, Portugalii, Hiszpanii
  • Miejsce 3. w Austrii, Niemczech

Jak ZAYN z piosenkami z Mind of Mine poradzi sobie na listach sprzedaży na całym świecie?  O tym dowiecie się słuchając Global Listy w Radiu ESKA w każdą niedzielę od godziny 17:00! 

>>> ZAYN - Mind of Mine: online. Piosenki z płyty, tracklista i szczegóły!

Dla wszystkich fanów Zayna Malika i One Direction mamy specjalną propozycję. Czekając na kolejne płyty muzyków i ich koncerty, oglądajcie filmy o zespole. Zobaczcie, jak One Direction udało się odnieść światowy sukces!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Najnowsze