ZAYN - Mind of Mine: artysta kopiuje okładkę płyty? Zobacz inne okładki z dziećmi

2016-02-22 14:11
ZAYN - Mind of Mine i inne okładki płyt z dziećmi
Autor: fot. okładki płyt ZAYN - Mind of Mine i inne okładki płyt z dziećmi

ZAYN skopiował okładkę płyty Lil Wayne'a? Sprawdź, jak sprawę skomentował sam wokalista  i zobacz inne okładki albumów z dziećmi

ZAYN zaprezentował okładkę Mind of Mine, czyli swojej nadchodzącej, debiutanckiej płyty. Szybko po opublikowaniu grafiki z chłopcem z tatuażami, pojawiły się zarzuty, że ZAYN skopiował okładkę albumu Lil Wayne'a pt. The Carter III. Wokalista odnieść się do tych komentarzy na Twitterze: - Używaj swojego mózgu, doceniaj sztukę i nie dyskryminuj tego, czego nie rozumiesz - napisał ZAYN. Wcześniej wykonawca hitu PillowTalk napisał jeszcze, że nie stara się zostać żadnym raperem.

ZAYN -  Mind Of Mind i inne okładki płyt z dziećmi

W obronie ZAYNA i jego artystycznych wizji stanęli oczywiście jego fani. Użytkownicy Twittera postanowili też przypomnieć okładki płyt innych artystów ze świata R&B; i hip-hopu, na których widnieją wizerunku dzieci. Na taki motyw zdecydowali się wcześniej także m.in. Drake, Nas, czy The Notorious B.I.G.

Co sądzicie o okładce płyty ZAYNA - Mind of Mine?

 

Zayn odszedł z One Direction, zespół robi sobie roczną przerwę, a my... powinniśmy się z tego cieszyć! To znaczy, że od chłopaków dostaniemy jeszcze więcej utworów! Czekając na kolejne płyty wokalistów z One Direction, oglądajcie filmy o zespole:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze