Zayn Malik w Polsce 18.05.2018 - tysiące fanów zapisanych na wydarzenie

2017-08-06 1:22
Zayn Malik w Polsce 18.05.2018 - tysiące fanów zapisanych na wydarzenie
Autor: fot. YouTube.com/ZaynVEVO screen z teledysku ZAYN - PILLOWTALK

Zayn Malik po raz pierwszy Polsce - wydarzenie na Facebooku przyciąga fanów wokalisty. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Zayn Malik w Polsce 18.05.2018 - tysiące chętnych fanów zapisało się do wydarzenia! Każdy z nich chce usłyszeć na żywo wszystkie hity Zayna z jego debiutanckiej płyty Mind Of Mine. Z niej największy sukces osiągnął singiel Pillowtalk. O tym, że Zayn w Polsce miałby dać wyjątkowe show dowiadujemy się za sprawą Facebooka. To tu pojawiły się szczegóły występu Malika w naszym kraju. Organizatorem ma być niemiecka agencja Musik Unternehmen GmbH.

ZAYN Malik w Polsce - miejsce, bilety

ZAYN w Polsce to marzenie fanów One Direction oraz miłośników solowej działalności wokalisty. Ich nadzieja zrodziła się po tym, gdy na Facebooku utworzono prawdziwie wyglądające wydarzenie: "ZAYN 18.05.2018 @Warsaw Official Event". Wynika z niego, że były członek 1D wystąpi 18 maja 2018 na Agrykoli w Warszawie. Bilety w cenie 179 zł dostępne od 6 sierpnia 2017, godz. 17.00.

Choć chcielibyśmy, żeby to była to prawda, obawiamy się, że to fałszywy alarm. Organizator nie ma oficjalnie zatwierdzonego konta na Facebooku, koncert na Agrykoli rzadko jest biletowany, Zayn nie ogłosił trasy koncertowej, a adres sklepu z biletami to blok mieszkalny. O nie kupowanie biletów na stronie 'tego' organizatora apeluje do polskich fanów fanklub Zayn Malik Updates na Twitterze. Zachowajcie ostrożność.

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku.

Zayn Malik 25 marca 2016 roku wydał debiutancką płytę Mind Of Mine. Wydawnictwo z małym Zaynem na okładce promowały single Wrong, Like I Would oraz megahit Pillowtalk. Kawałek dotarł na miejsce 1. m.in. w Australii, Grecji, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych! W Polsce pokrył się podwójną platyną.

 

Najnowsze