Zayn Malik prezentuje nowy album. Nobody Is Listening pełen zaskoczeń!

2021-01-17 20:01 Ewelina Kulasza
Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews Zayn Malik

Nowy album Zayna Malika, zatytułowany Nobody Is Listening trafił 15 stycznia do sklepów i serwisów cyfrowych. Jeszcze ciepły projekt artysty, pełen osobistych piosenek, podkreśla jego silne inspiracje muzyką r&b. Nobody Is Listening to płyta, nad którą Zayn miał pełną kontrolę artystyczną, począwszy od projektu okładki, po brzmienie i każdy aspekt swojej muzyki.

Zayn Malik prezentuje nowy krążek Nobody Is Listening. Album zawiera dwa wydane wcześniej single Vibez oraz Better, które spotkały się z uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków. Billboard określił Better utworem r&b, który wyraża miłość mimo nieporozumień i ukazuje jeden z najlepszych wokali we współczesnym popie w całej pełni. Singiel zebrał już ponad 105 milionów streamów we wszystkich serwisach, a teledysk do niego w ciągu zaledwie dziesięciu minut od premiery został obejrzany pół miliona razy. Debiutancka płyta artysty, wydana w 2016 roku, pokryła się w Polsce platyną, a pochodzący z niej singiel Pillowtalk zdobył najwyższy możliwy certyfikat - Diamentowej Płyty. Wydany w 2017 roku utwór Dusk Till Dawn z Sią był równie wielkim przebojem i podbił listy najpopularniejszych utworów na wiele miesięcy oraz otrzymał certyfikat Diamenetowej Płyty. Singiel promował drugi album artysty Icarus Falls, który także pokrył się platyną.

Zayn współpracował też także z takimi artystami jak Taylor Swift i Sia. Jest także jedną z największych ikon mody wśród artystów muzycznych - pojawił się na okładce każdego magazynu od Highsnobiety do Vogue. Został nazwany najbardziej stylowym mężczyzną roku przez magazyn GQ Man. Zdobył także nagrody dla najlepszego nowego artysty na American Music Awards oraz Billboard Music Awards.

Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Najnowsze