Zayn i Sia - piosenka Dusk Till Dawn hitem jesieni?! 4 ciekawostki o premierze

2017-09-07 16:14
Zayn i Sia - piosenka Dusk Till Dawn hitem jesieni?! 5 ciekawostek o premierze
Autor: fot. okładka singla Zayn i Sia - piosenka Dusk Till Dawn hitem jesieni?! 5 ciekawostek o premierze

Zayn i Sia nagrali hit jesieni 2017? Dusk Till Dawn to utwór, który popularnością ma przebić najnowszy singiel Taylor Swift! Czy tak będzie? Oceńcie sami czy ma szansę!

Nowe piosenki 2017 - Zayn i Sia w utworze Dusk Till Dawn rozgrzeją słuchaczy na całym świecie! Były członek One Direction zapowiedział wspólny kawałek z dobrze znaną australijską wokalistką w serwisach społecznościowych. Początkowo w sieci pojawiła się jedynie okładka singla, która wygląda jak dobry plakat filmowy. Nieco później mogliśmy zobaczyć zapowiedź teledysku potencjalnego hitu jesieni 2017. Ten również utrzymany jest w filmowym klimacie!

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

Zayn i Sia - nowa piosenka Dusk Till Dawn

Zayn i Sia z utworem Dusk Till Dawn rozpoczną walkę o najwyższe miejsca na listach sprzedaży już od 7 września 2017. Właśnie tego dnia ich wspólna piosenka pojawi się w serwisach streamingowych oraz w stacjach radiowych. Usłyszycie ją również na antenie RADIA ESKA i na ESKA.pl. Co wiemy o singlu? Oto 4 ciekawostki:

  • Nie tylko audio - Piosenka Dusk Till Dawn na YouTube pojawiła się wraz z teledyskiem!
  • Znany reżyser - Teledysk Dusk Till Dawn zrealizował Marc Webb - to reżyser takich filmowych tytułów, jak: 500 dni miłości, Niesamowity Spider-Man (1, 2), czy Obdarowani.
  • Aktorka w teledysku - Główną rolę w teledysku Zayna i Sii zagrała Jemima Kirke! Poznaliśmy ją w serialu zatytułowanym Dziewczyny.
  • Nowa płyta Zayna - Nie jest tajemnicą, że były członek One Direction pracuje nad swoją drugą, solową płytą. Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo ma być utwór pt. Still Got Time (feat. PartyNextDoor), a drugą zapowiedź ma stanowić właśnie Dusk Till Dawn z Sią!

 

Warto dodać, że Zayn i Sia chcą mieć hit jesieni 2017! To nie będzie jednak takie proste, bo Taylor Swift na światowych listach hitów zaliczyła świetny start z utworem Look What You Made Me Do. Pokonała największe single lata: Feels (Calvin Harris), Wild Thoughts (DJ Khaled)  i oczywiście Despacito (Luis Fonsi). Swoją drogą klip do tego numeru w 8 dni miał ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube. To rekord w historii tego serwisu.

 

Najnowsze