Zayn i Gigi Hadid: oświadczenie w sprawie związku

2018-03-14 12:14
Zayn i Gigi Hadid: oświadczenie w sprawie związku
Autor: screen instagram.com/gigihadid screen instagram.com

Zayn i Gigi Hadid wydali oficjalne oświadczenie w sprawie swojego związku. Co dalej ze słynną parą?

Zayn i Gigi Hadid - oświadczenie w sprawie związku pary wywołało niemałą burzę w sieci. Były członek One Direction i piękna modelka zaczęli być razem pod koniec 2015 roku. Mimo kryzysu, który przeszli rok później, zdawało się, że ich związek należy do naprawdę udanych. Co takiego pojawiło się w oświadczeniach, które Zayn i Gigi zamieścili oddzielnie na swoich profilach?

Zayn i Gigi Hadid - oświadczenie w sprawie związku

Ta wiadomość na pewno wstrząśnie niejedną osobą, która śledziła losy słynnej pary - Gigi Hadid i Zayn nie są już razem. Zarówno modelka, jak i wokalista 13.03 zamieścili oficjalne oświadczenia, w których wyjaśniają, dlaczego postanowili podjąć taką decyzję. Informacja o ich rozstaniu jest szokująca również dlatego, że przez dłuższy czas para była nierozłączna. Co więcej, w styczniu tego roku wokalista zrobił sobie tatuaż na cześć ukochanej!

Zayn wytatuował sobie Gigi Hadid! Zobacz, jak to wygląda

Autor: brak danych

  Zayn zrobił tatuaż dla Gigi Hadid! Wokalista i piękna modelka są parą od 2015 roku - czy decyzja Zayna o tatuażu na cześć ukochanej potwierdzi pojawiające się plotki o ślubie? Tatuaż to w końcu rzecz na całe życie! Jak wygląda wzór, na który zdecydował się Z

Zayn w swoim oświadczeniu napisał, że jego związek z Gigi był niezwykle wartościowy, a wokalista cały czas ma do niej ogromny szacunek - zarówno jako do kobiety, jak i przyjaciółki. Wokalista poprosił także fanów o uszanowanie prywatności w tym trudnym okresie.

Gigi z kolei napisała, że jest bardzo wdzięczna za miłość, wspólny czas i lekcje życiowe, które przeszła razem z Zaynem. Modelka zaznaczyła również, że życzy mu jak najlepiej i cały czas pozostaje dla niej przyjacielem.

missing mine 😊 Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

 

Najnowsze