ZAYN - dziecko w drodze? Oficjalne ogłoszenie przyszłej babci, Yolandy Hadid!

2017-08-01 14:08

Zayn Malik i Gigi Hadid wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko - tak brzmi plotka, która wywołała ogromne zamieszanie na Twitterze. 

Pierwsze dziecko Zayna Malika już wkrótce przyjdzie na świat - taką plotką żyją tysiące użytkowników Twittera, którzy z powodu niepotwierdzonych informacji na temat ciąży Gigi Hadid sprawili nawet, że hasło #CongratsZigi znalazło się w światowych trendach serwisu. Czyt to prawda, że były wokalista One Direction i supermodelka niedługo zostaną rodzicami? 

Sarahah - co to jest? Aplikacja hitem lata 2017! – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Co to jest Sarahah? Takie pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, które spotykają się w mediach społecznościowych z linkami do kont w aplikacji, która w te wakacje bije rekordy popularności wśród młodzieży na całym świecie. Hitowa apka pozwala m.

ZAYN i Gigi Hadid spodziewają się dziecka - prawda czy plotka?

Plotki na temat dziecka Zayna i Gigi pojawiły się przez, jak się właśnie okazało, spreparowanego screena z Instagrama, na którym Yolanda Hadid rzekomo w komentarzu napisała, że już za 8 miesięcy zostanie babcią. Czy Gigi Hadid jest w ciąży?

- Oczywiście, że nie. Gdyby moja córka była w ciąży, to sama by to ogłosiła, a nie ja - tak matka Gigi Hadid odpowiedziała jednej z fanek na pytanie o plotki o ciąży słynnej modelki i dziewczyny Zayna Malika.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze