ZAYN, Chris Bris Brown & Usher - F*ck You Back to Sleep: pierwsza kolaboracja Zayna

2016-02-22 12:03
ZAYN, Chris Bris Brown & Usher - F*ck You Back To Sleep
Autor: fot. Bulls ZAYN, Chris Bris Brown & Usher - F*ck You Back To Sleep

ZAYN oraz Usher pojawili się w remiksie singla Chrisa Browna z albumu Royalty. Posłuchaj F*ck You Back to Sleep, czyli pierwszej oficjalnej kolaboracji ZAYNA już teraz - na ESKA.pl

ZAYN i Usher w remiksie singla Chrisa Browna - F*ck You Back to Sleep. Były wokalista One Direction nie ukrywa swojej fascynacji muzyką R&B;, co udowodnił już brzmieniem swojego debiutanckiego singla PillowTalk. Przejście ZAYNA od popu do nowego gatunku stało się teraz jeszcze bardziej wiarygodne, dzięki współpracy z dwoma gwiazdorami R&B.; Pierwsza oficjalna kolaboracja wokalisty to udział w remiksie piosenki Back to Sleep.

ZAYN w remiksie Back to Sleep

Standardowa wersja singla Back to Sleep dotarła właśnie na trzecie miejsce najpopularniejszych utworów R&B;/Hip-Hop w amerykańskich rozgłośniach na liście magazynu Billboard. Na popularność singla z płyty Royalty wpływają także alternatywne wersje utworu. F*ck You Back to Sleep, czyli niegrzeczna wersja piosenki z udziałem ZAYNA i Ushera już narobiła szumu wśród fanów artystów, głównie ze względu na tekst utworu, który zdecydowanie dedykowany jest słuchaczom powyżej 18 roku życia.

Posłuchaj remiksu singla Chrisa Browna - Back to Sleep z udziałem ZAYNA i Ushera poniżej:

Zayn odszedł z One Direction, zespół robi sobie roczną przerwę, a my... powinniśmy się z tego cieszyć! To znaczy, że od chłopaków dostaniemy jeszcze więcej utworów! Czekając na kolejne płyty wokalistów z One Direction, oglądajcie filmy o zespole:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze