Zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego. Wzruszenie i CIARKI gwarantowane

i

Autor: Mateusz Jagielski/East News / Polsat Zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego. Wzruszenie i CIARKI gwarantowane

Zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego. Wzruszenie i CIARKI gwarantowane

2023-11-10 13:56

Zapadający w pamięć, nośny baryton, a co za tym idzie wywołujący gęsią skórkę - taki był głos Zbigniewa Wodeckiego. Kilka lat temu pojawiła się jedna z interpretacji utworów Zbigniewa Wodeckiego. Pomimo upływu czasu do dziś wzbudza ona ogromne emocje. Przekonajcie się o tym sami już teraz.

Zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego kilka lat temu i do dziś to jedno z najbardziej wzruszających oraz przejmujących wykonań utworu Lubię wracać tam gdzie byłem. Artysta biorący udział w muzyczno-charakteryzatorskim programie telewizji Polsat nie spodziewał się zapewne, że nawet po czterech latach jego występ będzie robić furorę. Upodobniony do Zbigniewa Wodeckiego usiadł za pianinem i zaśpiewał jego piosenkę. W internecie, w tym w popularnych platformach z wideo, czy chociażby w serwisach społecznościowych, pojawiła się niezliczona liczba kopii tego wykonania. Mają po kilka milionów wyświetleń, a oryginalna właśnie przekroczyła barierę ponad piętnastu milionów. W maju 2023 minie sześć lat od nagłej śmierci legendy polskiej sceny muzycznej. Pamięć o tym artyście nigdy nie zginie, ale trzeba od czasu do czasu przypominać jego postać i doskonałe interpretacje jego utworów. Jedna z nich pomimo upływu lat naprawdę wywołuje ciarki i wzrusza do dziś.

David Guetta i Kim Petras wywołują łzy i wspomnienia. Oto nostalgiczne "When We Were Young"

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego - występ

Odwaga i pewność swoich umiejętności. Te cechy trzeba mieć, jeśli decyduje się na wykonanie piosenki Zbigniewa Wodeckiego. Odważni byli niektórzy uczestnicy programów telewizyjnych, w tym Krystian Ochman, który w jedenastej odsłonie The Voice of Poland zaśpiewał utwór Z tobą chcę oglądać świat. Na wykonanie utworu Lubię wracać tam gdzie byłem, zdecydował się Sławomir Uniatowski i zrobił to perfekcyjnie. Jednak do dziś internauci wspominają wyśmienity występ Mateusza Ziółko w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Sylwia Grzeszczak w piosence kontrowersyjnego rapera. Ta piosenka będzie hitem!

Wykonanie wywołało łzy u Kacpra Kuszewskiego, Piotra Gąsowskiego, zachwyt publiczności oraz internautów, którzy do dziś od czasu do czasu przypominają o tym nagraniu. Nieustannie pojawiają się nowe komentarze:

Za każdym razem gdy słucham tego wykonania mam gęsią skórkę. Pięknie wykonana piosenka wspaniałego pana Zbyszka - napisała jedna z internautek;

Tak to bardzo smutne, bo ci wspaniali ludzie już nie wrócą, ale na zawsze pozostanie z nami ich muzyka. Bardzo im za to dziękujemy - brzmi jeden z komentarzy;

Mam gęsią skórkę. Jakbym słyszała Zbyszka niesamowite! - stwierdziła jedna z komentujących;

Coś pięknego, ale ma głos... cały Zbigniew. Kiedy to oglądam łzy same się cisną - napisał użytkownik.

Sonda
Czy lubisz wracać do tego wykonania piosenki Zbigniewa Wodeckiego?