Prima Aprilis 2023

i

Autor: pixabay/TawnyNina, Elli60, 1494202, CANVA

Śmieszne

Żarty na Prima Aprilis 2023 dla rodziców i nie tylko. Śmiech przez łzy gwarantowany!

2023-04-01 9:24

W Prima Aprilis niemal każdy żart i psikus ujdzie nam na sucho. Warto więc stworzyć listę tych, które koniecznie musicie zrobić. W święto wszystkich zgrywusów możemy puścić wodze fantazji i dać ponieść się kreatywności. Jak obchodzić 1 kwietnia? Jakie są najlepsze żarty i dowcipy? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które możecie wykorzystać.

Prima Aprilis 2023 to dzień, w którym należy szczególnie uważać i być wyjątkowo ostrożnym, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy staniemy się ofiarą żartów. Tym bardziej, że czasem ciężko odróżnić, co jest psikusem, a co prawdą. 1 kwietnia 2023 endorfiny w naszych organizmach mają swój wielki bal, nie żałujmy sobie więc żartów i psikusów. W tym dniu niemal wszystko może ujść nam na sucho. Nie zapominajcie jednak, że do wszystkiego należy podchodzić z umiarem. Święto psikusów 2023 ma wiele dobrych stron. Oprócz opowiadania kawałów i dowcipów można np. przemycić jakieś małe kłamstewka, które mamy na sumieniu. Jednak każdy kij ma dwa końce. W dzień żartów należy dokładnie filtrować wszystkie wiadomości od bliskich, ale również te informacje, które pojawiają się w sieci. Żartować może przecież każdy. Zarówno celebryci, gwiazdy, politycy jak i dziennikarze!

Święta wielkanocne 2023 - wolne w szkole i pracy. Jak i kiedy wypada wolne?

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Prima Aprilis 2023 - dowcipy

W święto żartów 2023 to moment, w którym bezkarnie możemy wprowadzać swoich bliskich w błąd. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka inspiracji na zabawne psikusy, którymi możecie uraczyć przyjaciół.

  • Sól w cukierniczce

To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych żartów, jednak w żaden sposób nie traci przez to na wartości. Prawdopodobieństwo przyłapania Was przed spektakularną porażką ofiary jest naprawdę znikome. Wystarczy, że podmienicie cukier na sól i uzbroicie się w cierpliwość. Poranna kawa Waszych bliskich może mieć w tym dniu wyjątkowy smak.

  • Bita śmietana zamiast pasty do zębów

Co powiecie na to, by do tubki od pasty do zębów dodać bitą śmietanę? Konsystencja i kolor podczas nakładania na szczoteczkę w żaden sposób nie powinny zdradzić, co tak naprawdę było w środku. Wasza potencjalna ofiara zorientuje się dopiero, kiedy zacznie myć zęby.

  • Przyklejenie kapci na taśmie

Do tego żartu wystarczy Wam jedynie taśma dwustronna i ulubione kapcie bliskiej osoby. Najlepiej jest je przykleić rano, tuż obok łóżka. Gdy Wasz partner lub przyjaciel będzie wstawał może się mocno zdziwić.

  • Przestawienie godziny w zegarku

Choć zegarki przestawialiśmy zaledwie tydzień temu, to wtedy wszyscy zdawali sobie sprawę z tego, że nadchodzi zmiana czasu z zimowego na letni. 1 kwietnia również można przestawić wskazówki we wszystkich zegarkach i urządzeniach mobilnych. Zalecamy, aby jednak zrobić to tak, by wskazywały one godzinę wcześniejszą, niż jest rzeczywiście tak, by nikt z Waszych bliskich nie spóźnił się na ważne spotkanie.

Kiedy będzie ciepło w kwietniu 2023? Pogoda na wiosnę nie napawa optymizmem

  • Zmiana tapety w telefonie

Świetną opcją jest zrobienie print screena tapety i ustawienie jej jako głównego zdjęcia na telefonie. Następnie wystarczy "schować" wszystkie ikony w jednym folderze. Wasza potencjalna ofiara, kiedy będzie próbowała wejść w daną aplikację może się bardzo zdziwić.

Prima Aprilis 2023 - kawały

Od dłuższego czasu największą furorę robią suchary. Pokochali je zarówno najmłodsi jak i ci nieco bardziej doświadczeni. Są krótkie, proste i z jednej strony niezwykle oczywiste, z drugiej kompletnie bezsensowne. Na topie są również kawały o typowych blondynkach, które doczekały się co najmniej kilkuset historii.

W aptece:

- Macie jakiś środek na porost włosów?

- Mamy.

- Dobry?

- Panie, rewelacyjny! Widzicie tego wąsacza za kasą?

- No i?

- To moja żona, próbowała tubkę zębami odkręcić.

-----------------------------------------------------

Dlaczego 17 blondynek nie wchodzi do kina?

Bo film jest od osiemnastu:)

-----------------------------------------------------

Pani mówi do koleżanki:

ale te moje dzieci są muzykalne - każde z nich gra mi na nerwach.

-----------------------------------------------------

Przychodzi blondynka do lekarza i mówi:

Panie doktorze, wszystko mnie boli- dotykam palcem nosa, boli, dotykam

palcem ręki, boli, dotykam palcem nogi, boli!

Doktor na to:

Ma pani złamany palec :)

-----------------------------------------------------

Jak nazywa się płacz małego raczka?

Wycieraczka

-----------------------------------------------------

Co ma fryzjerka w lodówce?

MaSzynkę

-----------------------------------------------------

- Wczoraj śmialiśmy się z dziadkiem do utraty tchu.

- Dziadek wygrał.