Zara Larsson o zakochaniu i tańcu, który może być receptą na wszystko!

2020-07-13 13:11 Rafał Wróblewski
Zara Larsson o zakochaniu, przejęciu kontroli i tańcu, który jest rozwiązaniem na wszystko!
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Zara Larsson o zakochaniu, przejęciu kontroli i tańcu, który jest rozwiązaniem na wszystko!

Zara Larsson oczarowała słuchaczy swoją najnowszą propozycją. Popowa superbohaterka powróciła z utworem Love Me Land, za sprawą którego porusza kilka ważnych kwestii. O czym jest piosenka? Przekonajcie się i obejrzyjcie teledysk na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2020: Zara Larsson po sukcesie nagranego z Kygo utworu Like It Is, prezentuje swój nowy solowy singiel Love Me Land. To zwiastun nadchodzącego, gorąco oczekiwanego, drugiego albumu Zary Larsson! Love Me Land powstał we współpracy z Justinem Tranterem oraz Julią Michaels (Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa). To utwór łączący elementy dyskotekowego popu i r&b. Teledysk, ukazujący wokalistkę tańczącą w futurystycznym sześcianie prosto ze świata science-fiction, świetnie oddaje jego klimat! Zara o swoim nowym utworze mówi:

Napisałam Love Me Land wraz z moimi przyjaciółmi - Justinem i Julią, podczas pracy nad tekstami na drugi album. To był taki moment olśnienia, którego wreszcie doznałam, próbując odkryć i zrozumieć, co to znaczy dla mnie być kobietą i artystką. Utwór jest o niespodziewanym zakochaniu się, ale przejęciu nad tym kontroli i czerpaniu z tego, co najlepsze! Ten kawałek łączy to, co kocham najbardziej – siłę kobiet oraz popowe bangery! W tym momencie każdy z nas musi funkcjonować w tym przerażającym i pełnym niepewności świecie oraz zmierzyć się z trudną rzeczywistością. Mam nadzieję, że dzięki tej piosence będziecie mogli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Taniec potrafi czasami być rozwiązaniem na wszystko!

Zara Larsson - nowa piosenka Love Me Land

Wszystkie kobiety mają supermoce - Zara wykorzystuje własne do popychania muzyki pop do przodu w kierunku równouprawnienia, jednocześnie nagrywając przebojowe utwory i popijając kolejne rekordy. Jej debiutancki album So Good to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda streamów. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy Never Forget You, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel Lush Life oraz Ain’t My Fault oraz kawałek Ruin My Life, który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak: Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.

Najnowsze