Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią

2020-07-13 12:54 Rafał Wróblewski
Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią

Legenda powróciła! Po wielkim światowym hicie In My Mind (ponad 820 mln streamów na Spotify i ponad 600 mln wyświetleń na YouTube), Gigi D’Agostino połączył siły z LA Vision w nowym singlu Hollywood. Utwór z uzależniającą melodią zostanie w Waszych głowach już po pierwszym przesłuchaniu. A na jednym na pewno się nie skończy.

Hity lata 2020 - Gigi D'Agostino to autor takich kultowych singli jak L'Amour Toujours, Another Way, Bla Bla Bla, The Riddle, La Passion, Gin Lemon czy Elisir. Artysta w 2019 roku zgromadził łącznie 370 mln streamów w Spotify, może poszczycić się także 9 mln słuchaczy miesięcznie oraz ponad 3 mln obserwujących na Facebooku.

Dla LA Vision wspólny singiel z Gigi D'Agostino to oficjalny debiut fonograficzny. Jak mówi sam artysta: - Spędziłem całe życie na nauce wszystkiego, co pomoże mi tworzyć własną muzykę: grać, pisać, aranżować oraz śpiewać (jak w Hollywood). Chłonąłem dźwięki jak gąbka. Z tym, czego się nauczyłem, odniosłem pewien sukces za kulisami, ale nie mogłem kontrolować każdego aspektu; nie mogłem podążać swoją wizją. Teraz wreszcie mam taką możliwość.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hity lata 2020 - Hollywood 

Każdy z utworów LA Vision będzie opowiadał historię, a Hollywood opowiada o podążaniu za marzeniami oraz konfrontacji pragnień z rzeczywistością. Próba realizacji może doprowadzić nas w mroczne miejsca. „Hollywood” to pierwszy krok w muzycznej podróży LA Vision poprzez gatunki, style i kraje.

Najnowsze