Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią

Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Hity lata 2020 - legenda powróciła i namieszała! Hollywood z uzależniającą melodią

Legenda powróciła! Po wielkim światowym hicie In My Mind (ponad 820 mln streamów na Spotify i ponad 600 mln wyświetleń na YouTube), Gigi D’Agostino połączył siły z LA Vision w nowym singlu Hollywood. Utwór z uzależniającą melodią zostanie w Waszych głowach już po pierwszym przesłuchaniu. A na jednym na pewno się nie skończy.

Hity lata 2020 - Gigi D'Agostino to autor takich kultowych singli jak L'Amour Toujours, Another Way, Bla Bla Bla, The Riddle, La Passion, Gin Lemon czy Elisir. Artysta w 2019 roku zgromadził łącznie 370 mln streamów w Spotify, może poszczycić się także 9 mln słuchaczy miesięcznie oraz ponad 3 mln obserwujących na Facebooku.

Dla LA Vision wspólny singiel z Gigi D'Agostino to oficjalny debiut fonograficzny. Jak mówi sam artysta: - Spędziłem całe życie na nauce wszystkiego, co pomoże mi tworzyć własną muzykę: grać, pisać, aranżować oraz śpiewać (jak w Hollywood). Chłonąłem dźwięki jak gąbka. Z tym, czego się nauczyłem, odniosłem pewien sukces za kulisami, ale nie mogłem kontrolować każdego aspektu; nie mogłem podążać swoją wizją. Teraz wreszcie mam taką możliwość.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Hity lata 2020 - Hollywood 

Każdy z utworów LA Vision będzie opowiadał historię, a Hollywood opowiada o podążaniu za marzeniami oraz konfrontacji pragnień z rzeczywistością. Próba realizacji może doprowadzić nas w mroczne miejsca. „Hollywood” to pierwszy krok w muzycznej podróży LA Vision poprzez gatunki, style i kraje.

Najnowsze