Zara Larsson i David Guetta stworzyli hymn Euro 2016. Po 7-latach mają kolejny hit!

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Zara Larsson i David Guetta stworzyli hymn Euro 2016. Po 7-latach mają kolejny hit!

PREMIERA

Zara Larsson i David Guetta stworzyli hymn Euro 2016. Po 7-latach mają kolejny hit!

2023-09-25 11:44

Zara Larsson powraca z nowym singlem! "On My Love" to współpraca z bijącym rekordy artystą i producentem Davidem Guettą. Wspólnie, w 2016 roku, zawojowali europejski rynek muzyczny hitem "This One's For You". Czy powtórzą swój sukces?

Nowości Muzyczne 2023: Skandynawska gwiazda popu spędziła całe lato w trasie. Jej singiel „Can’t Tame Her” wciąż odnosi sukcesy, a artystka zapowiedziała niedawno swój aktorski debiut – w 2024 roku zobaczymy ją w filmie Netflixa „A Part Of You”. Zara Larsson i David Guetta współpracowali już przy „This One’s For You” - oficjalnym singlu UEFA Euro 2016. „On My Love” to hit, który podbije parkiety. Namacalna szwedzka melancholia idealnie łączy się z imprezową produkcją. 

David Guetta ujawnił szokującą tajemnicę! Nagle zatrzymał się dla niego świat

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Zara Larsson - piosenka On My Love

Premierze „On My Love” towarzyszy teledysk, który jest kroniką słonecznego dnia Zary i jej siostry Hanny. Jak mówi artystka:

On My Love opowiada o relacjach, które masz w swoim życiu – relacjach, które znaczą dla ciebie tak wiele, że jesteś w stanie poświęcić dla nich wszystko. Niezależnie od tego, czy jest to platoniczna relacja, relacja z członkiem rodziny, miłość, przyjaźń czy cokolwiek innego – wszyscy potrzebujemy kogoś, kto przyniesie nam czystą radość. O to właśnie chodzi w życiu.

David Guetta wciąż podbija listy przebojów z „Baby Don’t Hurt Me” we współpracy z Anne-Marie i Coi Leray. Utwór zdobył złoto w całej Europie, a na początku roku znalazł się w Top 20 w Wielkiej Brytanii. Obecnie Guetta jest dziewiątym najczęściej odtwarzanym artystą na Spotify. Na początku roku zdobył tytuł Producenta roku na gali BRIT oraz trzeci raz z rzędu znalazł się na szczycie rankingu „DJ Mag”.

Muzyczny pionier David Guetta to międzynarodowa ikona, która zbliża się już do 40 miliardów streamów na koncie. Do tej pory sprzedał ponad 50 milionów płyt. Jego niedawny singiel „I’m Good (Blue)” z Bebe Rexhą skazany był na sukces – 1. miejsce zajął w Wielkiej Brytanii (na oficjalnej liście przebojów, ale i w serwisach Spotify, Apple Music, Amazon Music i Shazam) oraz na świecie (na Spotify i Shazam oraz w 15 innych krajach). Niedawno artysta zdobył nagrodę Piosenka dance roku na iHeartRadio Music Awards, gdzie wcześniej otrzymał również tytuł Artysta dance roku. Został też wyróżniony jako DJ roku na NRJ Music Awards, Producent roku na BRIT Awards i Najlepszy producent według 1001Tracklists. Guetta, mistrz kreatywności we wszystkich gatunkach, zyskał na sile dzięki undergroundowemu projektowi future rave wraz z Mortenem. Duet wydał niecierpliwie wyczekiwaną EP-kę „Episode 2”, na której znalazł się potężny singiel „You Can’t Change Me” z Raye. Dodatkowo artysta pracuje nad nową muzyką pod pseudonimem Jack Back.

Zara Larsson - piosenki, sukcesy

Larsson weszła w 2023 rok singlem „Can’t Tame Her”. Zaciekły hymn o sile kobiet spędził ponad 16 tygodni w brytyjskiej Top 40, osiągnął 3. miejsce na iTunes i 1. miejsce w amerykańskim radiu dance. A wszystko to we własnej wytwórni Sommer House! W ramach nowej umowy z Sony, 25-latka przejęła kontrolę nad całą swoją dyskografią. Latem wydała także singiel „End of Time”. Kinowy teledysk do piosenki skupia się na pragnieniu o powrocie do młodszej wersji siebie na jeden krótki dzień.

Jeśli chodzi o najnowszy singiel „On My Love”, stanowi on nie tylko powrót Zary na parkiet, ale i zachęca do refleksji nad relacją z samą sobą oraz innymi. To w końcu one kształtują nas każdego dnia