Wypoczynek latem

i

Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Żar poleje się z nieba! Ponad 30 stopni w tym tygodniu to już pewniak

2022-06-15 12:16

Pogoda w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Po kilku chłodniejszych dniach znowu możemy spodziewać się upałów. Najnowsze prognozy jasno dają do zrozumienia, że na termometrach ponownie zobaczymy ponad 30 stopni i to w miejscach, gdzie w tym roku jeszcze nie było tak gorąco. Czeka nas lato w pełni? A może to chwilowa radość?

Spis treści

  1. Upał w Polsce od 19 czerwca 2022

Pogoda w Polsce stale się zmienia. Kiedy wszyscy myśleli, że w końcu mamy lato w pełni, temperatury znacznie spadły, powodując odczuwalne w całym kraju ochłodzenie. Jak się okazuje, na szczęście nie na długo. Najnowsze prognozy pogody wyraźnie wskazują, kiedy ponownie będziemy mogli zrzucić kurtki i bluzy. Na termometrach zobaczymy bowiem ponad 30 stopni! Wiele osób liczyło na poprawę pogody w najbliższy czwartek. Tego dnia obchodzimy przecież Boże Ciało, które, jak wiadomo, jest dniem wolnym od pracy. Ci sprytniejsi zadbali o to, by wziąć w piątek urlop, dzięki czemu mogą się cieszyć długim weekendem. Jak jednak informują synoptycy, na upały trzeba będzie zaczekać nieco dłużej. Czwartek, piątek i sobota upłyną pod znakiem temperatur na poziomie około 25 stopni. Będzie zatem ciepło, jednak zdecydowanie nie gorąco. Dopiero niedziela 19 czerwca przyniesie nam znaczny skok temperatury. Wtedy poczujemy lato w pełni!

Sonda
Czy sprawdzasz codziennie prognozę pogody?

Upał w Polsce od 19 czerwca 2022

Pogoda na niedzielę z pewnością ucieszy urlopowiczów i nie tylko. Jak wynika z prognoz, 19 czerwca przyniesie nam lato w pełni. Na termometrach w niemalże całej Polsce zobaczymy temperatury na poziomie 30 stopni. Wszystko wskazuje na to, że upalna aura utrzyma się jeszcze w poniedziałek. Kolejne dni również będą ciepłe, jednak nie tak upalne, jak właśnie niedziela oraz poniedziałek. Załamanie pogody czeka nas 24 i 25 czerwca. Wtedy może popadać!

Julia Żugaj o sytuacji na campach TEAM X. Nie było tak źle, jak pisano?