Żar poleje się z nieba! Ponad 30 stopni w tym tygodniu to już pewniak

2022-06-15 12:16
Wypoczynek latem
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Pogoda w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Po kilku chłodniejszych dniach znowu możemy spodziewać się upałów. Najnowsze prognozy jasno dają do zrozumienia, że na termometrach ponownie zobaczymy ponad 30 stopni i to w miejscach, gdzie w tym roku jeszcze nie było tak gorąco. Czeka nas lato w pełni? A może to chwilowa radość?

Spis treści

  1. Upał w Polsce od 19 czerwca 2022

Pogoda w Polsce stale się zmienia. Kiedy wszyscy myśleli, że w końcu mamy lato w pełni, temperatury znacznie spadły, powodując odczuwalne w całym kraju ochłodzenie. Jak się okazuje, na szczęście nie na długo. Najnowsze prognozy pogody wyraźnie wskazują, kiedy ponownie będziemy mogli zrzucić kurtki i bluzy. Na termometrach zobaczymy bowiem ponad 30 stopni! Wiele osób liczyło na poprawę pogody w najbliższy czwartek. Tego dnia obchodzimy przecież Boże Ciało, które, jak wiadomo, jest dniem wolnym od pracy. Ci sprytniejsi zadbali o to, by wziąć w piątek urlop, dzięki czemu mogą się cieszyć długim weekendem. Jak jednak informują synoptycy, na upały trzeba będzie zaczekać nieco dłużej. Czwartek, piątek i sobota upłyną pod znakiem temperatur na poziomie około 25 stopni. Będzie zatem ciepło, jednak zdecydowanie nie gorąco. Dopiero niedziela 19 czerwca przyniesie nam znaczny skok temperatury. Wtedy poczujemy lato w pełni!

Sonda
Czy sprawdzasz codziennie prognozę pogody?

Upał w Polsce od 19 czerwca 2022

Pogoda na niedzielę z pewnością ucieszy urlopowiczów i nie tylko. Jak wynika z prognoz, 19 czerwca przyniesie nam lato w pełni. Na termometrach w niemalże całej Polsce zobaczymy temperatury na poziomie 30 stopni. Wszystko wskazuje na to, że upalna aura utrzyma się jeszcze w poniedziałek. Kolejne dni również będą ciepłe, jednak nie tak upalne, jak właśnie niedziela oraz poniedziałek. Załamanie pogody czeka nas 24 i 25 czerwca. Wtedy może popadać!

Julia Żugaj o sytuacji na campach TEAM X. Nie było tak źle, jak pisano?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze