Zapomniana piosenka Sobla teraz robi furorę. ŁZY wzruszenia gwarantowane

2021-10-27 15:44

Sobel od kilku miesięcy wywołuje duże emocje. Jeden z najpopularniejszych artystów w 2021 roku wywołuje łzy wzruszenia i sprawia, że na ciele pojawia się gęsia skórka. Choć znane są takie utwory, jak Każdego dnia, Fiołkowe pole, to teraz drugie życie otrzymała jedna z pierwszych piosenek w karierze rapera. Poznajcie szczegóły już teraz.

Sobel w romantycznym wydaniu rozkochał w sobie internautów. Właśnie takie ballady, jak Fiołkowe pole, Wyglądasz tak pięknie, a także Każdego dnia, sprawiły, że w oczach wielu osób kilkakrotnie pojawiły się łzy wzruszenia. Ostatnio również utwór Cześć, jak się masz, który powstał we współpracy z sanah, wywołał ogromne emocje wśród słuchaczy. Nie to jednak jest największym zaskoczeniem. W październiku 2021 internauci odkryli jeden z najbardziej przejmujących i sentymentalnych kawałków, w karierze młodego rapera z Def Jam Poland. Mowa o piosence, którą zadedykował swojej mamie. 

Sobel i Mata w jednym! Takiego podobieństwa nie spodziewał się nikt!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!
Sonda
Sobel - najlepsza piosenka rapera to

Sobel - piosenka Kocham cię mamo

Wiele osób zapomniało lub w ogóle nie znało wcześniej piosenki zatytułowanej Kocham cię mamo. Artysta zaśpiewał ją, podczas wyjątkowego, finałowego koncertu, który odbył się we Wrocławiu, 23 października 2021. Nagrania z tego wykonania zalały media społecznościowe, a internauci przez kilka dni nie mogli przestać się zachwycać. Pojawiło się mnóstwo filmików i setki komentarzy wzruszonych osób. Oryginalnie utwór Kocham cię mamo, pojawił się na samym początku muzycznej kariery Szymona Sobla. Od 5 grudnia 2019 roku teledysk wyświetlono blisko 12 milionów razy, a przy tym wszystkim zebrał ponad 165 tysięcy łapek na tak. 

To jeszcze bardziej przejmujący utwór niż Każdego dnia, czy Fiołkowe pole. Przekonajcie się sami słuchając poniżej. 

Debiutancki album Sobla Pułapka na motyle, pokrył się platyną, a sam artysta otrzymał nominację do Fryderyka 2021 za Fonograficzny Debiut Roku oraz odebrał nagrodę Popkiller 2021 za Odkrycie Roku, przyznaną w głosowaniu publiczności. Pułapka na Motyle doczekała się reedycji. Wydawnictwo promuje Patologiczny zew z koncertowym klipem. Wersja deluxe Pułapki na motyle zawierać będzie 4 zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie powstawania albumu oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami oraz naszywkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze