Adele na BRIT Awards 2022

i

Autor: YouTube/BRITs

Zapłakana Adele na BRIT Awards 2022. Wspomniała o byłym mężu, odbierając nagrodę wieczoru

2022-02-09 10:39

Wielka gala BRIT Awards 2022 przeszła już do historii. Niekwestionowaną królową wieczoru była oczywiście Adele, która zdobyła statuetki za album 30, jak i promujący go singiel Easy On Me. Odbierając nagrodę w kategorii Album roku wokalistka zdecydowała się na szczerą dedykację. Gwiazda ze łzami w oczach wspomniała o synu i o byłym mężu.

Jak można się było spodziewać, to właśnie Adele triumfowała na corocznej gali wręczenia nagród BRIT Awards 2022. Piosenkarka pojawiła się na imprezie po raz pierwszy od sześciu lat i od razu wzbudziła sensację. Gwiazda nie tylko olśniewała na czerwonym dywanie, ale również na scenie, podczas premierowego wykonania utworu I Drink Wine z jej najnowszego krążka 30, który pobił szereg rekordów na całym świecie, sprzedając się w milionach egzemplarzy. Najnowsza płyta Brytyjki została też doceniona przez branżę muzyczną. Adele opuściła 02 Arenę, w której odbywały się tegoroczne BRIT Awards, z aż trzema statuetkami. Odbierając ostatnią z nich - za Album Roku - gwiazda zdobyła się na bardzo szczere i wzruszające wyznanie. Ze łzami w oczach zadedykowała wyróżnienie nie tylko swojemu 9-letniemu synowi Angelo, ale również jego ojcu Simonowi, z którym rozwód zainspirował ją do stworzenia kolejnych emocjonalnych utworów, które pokochał cały świat.

Sonda
Który album lubisz najbardziej?

Adele ze łzami w oczach o byłym mężu

Album 30 to podsumowanie tego, co artystka przeżyła na przestrzeni ostatnich kilku lat. Rozwód piosenkarki stanowił główną inspirację do jego nagrania. Odbierając statuetkę za Album Roku, Adele wspomniała o tym fakcie publicznie.

Chciałabym zadedykować ten album mojemu synowi i Simonowi, jego tacie. Ten krążek to wszystkie nasze przeżycia i podróże, nie tylko moje. Mój syn był dla mnie tak dobry, łaskawy i cierpliwy przez tych ostatnich kilka lat - wyznała.

Fani nagrodzili Adele gromkimi brawami. I jak tu jej nie kochać?

Nowy singiel Lanberry to dopiero początek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE