Zanim Zrozumiesz - TEKST piosenki Varius Manx! Ten hit przyniósł im sławę

Anita Lipnicka
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Kiedy zespół Varius Manx wydawał pierwsze ze swoich płyt już był znany, ale prawdziwa sława przyszła do nich wraz z Anitą Lipnicką, która nagrała trzeci album z muzykami i dołączyła do ich muzycznego teamu! To właśnie singiel Zanim Zrozumiesz zapewnił zespołowi ogromną sławę i wielu miłośników! Choć piosenka ma już 26 lat nadal chętnie wracamy do jej tekstu.

Varius Manx - tekst piosenki Zanim Zrozumiesz czeka na was poniżej na ESKA.pl! Choć singiel ten ma już 26 lat, ponieważ został wydany w 1994 roku nadal cieszy się ogromną popularnością. Piosenka ta jest pierwszym singlem promującym płytę zespołu Varius Manx pod tytułem Emu. Utwór Zanim zrozumiesz stał się tak popularny, że chwilę po swojej premierze został nagrodzony Fryderykiem w kategorii teledysk roku oraz piosenka roku. To właśnie ten singiel przyniósł zespołowi ogromną rozpoznawalność i sławę, a wszystko dzięki Anicie Lipnickiej, która dołączyła do muzyków na przełomie listopada i grudnia 1993 roku. W serwisie YouTube piosenka od Varius Manx - Zanim Zrozumiesz zebrała niespełna 7 milionów wyświetleń i setki nostalgicznych komentarzy, które pojawią się pod klipem do dnia dzisiejszego.To jeden z klasycznych utworów, do których bardzo często lubimy wracać. Znamy jego tekst nawet nie będąc tego świadomi. Dla tych, którzy zapomnieli przypominamy hit od Varius Manx i załączamy do niego cały tekst! 

Koncerty przełożone na 2021 rok

Zanim Zrozumiesz - TEKST 

Varius Manx - Zanim Zrozumiesz to hit, który zna z pewnością każdy z nas! O czym śpiewała Anita Lipnicka? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl.

Zanim powiesz jej, że

To był ostatni raz

Zanim dzień spłoszy srebrnego ptaka nocy

Rozkołysz, rozkołysz rozkołysz jeszcze raz

Zanim ukradniesz jej

Ostatni kolor ze snów

Zanim gdy na chwile zamknie oczy - znikniesz

Zabierz jej zabierz jej zabierz z ręki nóż

Ona ma siłę

Nie wiesz jak wielką

Będzie spadać długo

Potem wstanie lekko

Zanim zrozumiesz jak

Bardzo kochałeś ją

Zanim pobiegniesz kupić czerwone wino

Ona zapomni zapomni już

Ślad twych rąk

Zanim będziesz próbował

Odkupić ją za słowa

Zobaczysz jak na drugim brzegu rzeki

Spokojnie spokojnie spokojnie stoi z nim

Ona ma siłę

Nie wiesz jak wielką

Będzie spadać długo

Potem wstanie lekko

Najnowsze