Zanim został księdzem wygrał Must Be The Music. Teraz zaśpiewa dla papieża

i

Autor: Akpa

Zanim został księdzem wygrał Must Be The Music. Teraz zaśpiewa dla papieża

2023-03-30 15:47

Choć kariera muzyczna stała przed nim otworem, ze względu na zwycięstwo w Must Be The Music, zdecydował, że show-biznes nie jest jego bajką. Porzucił go, aby spełniać się w zupełnie innym kierunku. Mężczyzna postanowił rozwijać się na ścieżce duchowej. W najbliższym czasie połączy oba te kierunki i zaśpiewa dla papieża!

Maciej Czaczyk miał przed sobą świetlaną przyszłość. Utalentowany wokalista został zwycięzcą jednej z pierwszych edycji Must Be The Music. Jego zdolności zachwyciły nie tylko Elżbietę Zapendowską, ale również Korę. Choć miał ogromne szanse, aby stać się jednym z największych wokalistów w Polsce, zadecydował, że show-biznes nie jest dla niego. Porzucił go, aby móc rozwijać się na ścieżce duchowej, która od zawsze była jego marzeniem. Jak wiadomo, los często zaskakuje, wobec czego teraz ma szansę na to, aby połączyć swoją pasję z kapłaństwem. Ksiądz Czaczyk już w najbliższym czasie zaśpiewa dla papieża!

ZOBACZ TAKŻE: Od Idola po sukces na miarę światowych gwiazd. Tak zaczynała Monika Brodka!

Shake Your Eska #14 | Meghan Trainor

Maciej Czaczyk - kariera muzyczna

Maciej Czaczyk miał szansę stać się jedną z największych gwiazd. Po programie udało mu się wydać album, a następnie wyruszyć w trasę koncertową. Mężczyzna prędko stwierdził, że nie jest to droga dla niego, show-biznes nie przypadł mu do gustu. Wokalista przyznał, że muzyka nie jest jego jedynym marzeniem. Od dziecka pragnął zostać księdzem, wobec czego w 2013 roku porzucił karierę i został uczniem Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Po wielu latach w końcu przyjął święcenia. Od 2019 roku oficjalnie jest duchownym.

ZOBACZ TAKŻE: Must Be The Music - pamiętacie ten program Polsatu? Te gwiazdy zaczynały w nim karierę! [GALERIA]

Maciej Czaczyk zaśpiewa dla papieża

Już 2 kwietnia Maciej Czaczyk zaśpiewa na koncercie z okazji rocznicy śmierci Jana Pawła II. Oprócz niego pojawią się takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Halina Mlynkova czy Łukasz Zagrobelny. Jak widać, choć ksiądz Maciej porzucił show-biznes, muzyka wciąż jest bliska jego sercu. Koncert będzie można oglądać na antenie TVP1.

Sonda
Kojarzysz Macieja Czaczyka?