Must Be The Music - jurorzy

i

Autor: AKPA Jurorzy programu Must Be The Music.

Must Be The Music - pamiętacie ten program Polsatu? Te gwiazdy zaczynały w nim karierę! [GALERIA]

2022-12-06 15:52

Must Be The Music był jednym z najpopularniejszych programów muzycznych w historii polskiej telewizji. Zadebiutował w 2011 roku na antenie Polsatu i powstało aż 11 edycji. W jury zasiadały prawdziwe ikony polskiej muzyki i nie tylko. Dodatkowo swoje kariery zaczęły tak gwiazdy, o których mówimy do dziś. Pamiętacie, kto to był?

Must Be The Music. Tylko muzyka to program, którego zadaniem było promowanie polskich talentów muzycznych. W porównaniu do takich formatów jak Idol, The Voice of Poland czy X-Factor tutaj nie chodziło tylko o śpiewanie. Był to talent show, w którym swoje umiejętności mogli zaprezentować zarówno wokaliści, jak i zespoły, instrumentaliści, beatbokserzy czy chóry. Must Be The Music znany był także z panelu jurorskiego pełnego gwiazd. Był to wielki powrót do telewizji Elżbiety Zapendowskiej oraz wielkiej ikony polskiej sceny muzycznej - Kory. Uczestników oceniali również Adam Sztaba, Wojciech Łozowski, w późniejszych edycjach Tymon Tymański i Piotr Rogucki.

Top Model - wszyscy zwycięzcy programu. To oni wygrali w poprzednich edycjach [GALERIA]

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Must Be The Music - najpopularniejsi uczestnicy

Postanowiliśmy przejrzeć listę uczestników programu Must Be The Music i sprawdzić, który artyści rozpoczynali w nim swoje kariery. Okazuje się, że lista jest długa. Niektórzy z nich teraz są ważnymi postaciami na polskiej scenie i są doceniani zarówno przez słuchaczy, jak i branżę. Przykłady takich osób i zespołów znajdziecie w galerii niżej.

The Voice of Poland - uczestnicy, którzy nie wygrali, a osiągnęli więcej niż zwycięzcy! [GALERIA]