Ataki w Brukseli 2016

i

Autor: fot. Twitter/afrojack/ Zamachy w Brukseli: Skrillex, Armin van Buuren reagują na ataki w Belgii

Zamachy w Brukseli: Skrillex i Armin van Buuren reagują na ataki w Belgii

2016-03-23 14:01

Ataki w Belgii poruszyły dużą część muzycznego świata. Skrillex, Armin van Buuren, Afrojack oddają swój hołd ofiarom terroryzmu. Zobaczcie, co gwiazdy muzyki piszą o zamachach w Brukseli

Zamachy w Brukseli poruszyły największych przedstawicieli światowej muzyki tanecznej. Cała elita gwiazd za pośrednictwem serwisów społecznościowych wyraża swoje wsparcie i współczucie modląc się za rodziny ofiar. Atak w Belgii miał miejsce 22 marca 2016. Szacuje się, że w atakach terrorystycznych zginęły 34 osoby, a ponad 200 jest rannych. Skrillex, Armin van Buuren, Afrojack - to m.in. oni zareagowali na te katastrofalne w skutkach zdarzenia. Ich wpisy podrzucamy Wam na ESKA.pl.

Zamachy w Brukseli: reakcje gwiazd na ataki w Belgii

#PrayForBrussels lub #PrayForBelgium #PrayForPeace - te hashtagi coraz częściej możemy spotkać przeglądając serwisy społecznościowe. Swoje współczucie wyraziły największe muzyczne gwiazdy. Miley Cyrus na Instagramie napisała: Moje serce jest złamane. Kiedy to się skończy, a zacznie miłość... To nie jest planeta, na której chcę żyć. Mniej zła więcej miłości! To jest to, czego potrzebujemy bardziej niż cokolwiek innego!

  • Nick Jonas napisał: Modlę się o pokój na całym świecie.
  • Iggy Azalea: Wysyłam modlitwę dla wszystkich w Brukseli #PrayForPeace. 

Śmiertelne zamachy w Brukseli skomentowało również kilku artystów muzyki tanecznej: Skrillex, Afrojack, DJ Snake, Armin van Buuren, Dash Berlin, Marshmello i m.in. prezenterka BBC Radio 1 - Annie Mac.

RW