Łatwogang

i

Autor: https://www.tiktok.com/@latwogang/video/7257142589067988251

Influencerzy

Zakopał 10 tysięcy złotych w Warszawie! Udostępnił mapę skarbu i dał fanom kilka wskazówek

2023-07-19 9:17

Łatwogang, nie przestaje zaskakiwać swoją twórczością. Tiktoker co rusz wymyśla kolejne zadania i łamigłówki, które wielu osobom nawet nie przyszłyby do głowy. Tym razem postanowił zaangażować w swój projekt fanów, którzy mieli ciężki orzech do zgryzienia. Okazuje się jednak, że było warto, bo na jednego z nich czekała spora suma pieniędzy!

Łatwogang kolejny raz zaskoczył swoich fanów i stworzył akcję, która z pewnością odbije się głośnym echem. Nie tylko wśród społeczności tiktokowej. Mieliśmy już wznowienie twórczości Quebonafide, kolaborację z Alberto, pieszą wędrówkę z Warszawy do Krakowa wynikającą z postanowienia, że każde polubienie pod zapowiedzią wyzwania = jeden krok. Filmik miał wówczas aż 377 tys. polubień. Co tym razem wymyślił twórca? Wygląda na to, że do swojego kontentu oraz zabawy zaprosił również swoich fanów. Łatwogang przygotował specjalną mapę, wraz z zagadkami i wskazówkami, która prowadziła do ukrytego skarbu. Było nim aż 10 tysięcy złotych!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Łatwogang - 10 tysięcy złotych i mapa skarbu

Twórca opublikował na swoich mediach społecznościowych mapę wskazującą miejsce ukrycia pieniędzy. Od wtorku (18.07) Warszawa stała się wielką areną poszukiwania skarbu. Jednak aby dotrzeć na miejsce, każdy poszukiwacz przygód, musiał zmierzyć się z kilkoma zagadkami i łamigłówkami, których rozwiązanie było jedynie wskazówką prowadzącą do wygranej. Mapa, na której zaznaczono trzy punkty, wskazywała patyk od szaszłyka, pod którym znajdowała się pokaźna suma.

Nie polecam jechać do skrzyń bez rozwiązania zagadek xD I powodzenia wszystkim.

W sieci roiło się od spekulacji rozwiązań zagadek, internauci pomagali sobie w znalezieniu odpowiedniej odpowiedzi, która umożliwiałaby im dotarcie do celu. Jednak wygrany mógł być tylko jeden. Jednemu z jego fanów udało się dotrzeć na miejsce i rozwiązać wszystkie zadania w niecałe 2 godziny! Okazało się, że pieniądze znajdowały się niemal w samym środku Parku Szczęśliwickiego.

Łatwogang

i

Autor: Instagram/latwogang