Zakończenie roku szkolnego 2022 - czy można zdać z nagrodą bez czerwonego paska? Od jakiej średniej wyróżnienie?

2022-06-20 12:50
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
Autor: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie/ materiały prasowe Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 to na pewno najbardziej wyczekiwany moment przez wszystkich uczniów. Niedługo polscy uczniowie odbiorą świadectwa i zakończą rok szkolny. Wiele osób marzy o tym, aby odebrać świadectwo z nagrodą, ale nie każdy może liczyć na tzw. czerwony pasek. Czy można liczyć na wyróżnienie z mniejszą średnią?

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy z niecierpliwością czekają na odebranie dyplomów i pożegnanie roku szkolnego, który dla wielu osób z pewnością był wyczerpujący i stresujący. Już wkrótce jednak wakacje, a to idealny czas na zregenerowanie sił i rozpoczęcie nowego roku szkolnego z większą energią i chęciami do pracy. Kiedy uczniowie dostaną swoje dyplomy w piątek 24 czerwca. Ci, którzy uzyskali średnią ocen od 4,75 w górę, będą mogli pochwalić się świadectwem z wyróżnieniem. Dostaną też specjalne nagrody książkowe. Z pewnością inni również marzą o takim prezencie, ale nie udało im się nazbierać wystarczająco dużo piątek. Czy jest jakaś szansa na nagrodę bez "czerwonego paska"?

ZOBACZ TAKŻE: Matura z angielskiego 2022 UNIEWAŻNIONA?! CKE złożyła zawiadomienie o wycieku!

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - od jakiejś średniej nagroda?

W wielu szkołach nagrody przyznawane są też dla uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen poniżej 4,75. Nie jest to jednak regulowane przez Ministerstwo Edukacji, a inicjatywa danej placówki. Zazwyczaj nagrody przyznawane są osobom, którym do czerwonego paska zabrakło jednej oceny. Często książki przyznawane są też osobom ze średnią od 4,50 lub nawet 4,00. Uczniowie zapytać swoich swoich wychowawców o zasady przyznawania nagród w ich szkole.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacje 2022 - ile dni będą trwały? Kiedy się zaczynają, a kiedy kończą?

Sonda
Czy uda się zakończyć rok szkolny z wyróżnieniem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze