Zagraniczni fani zachwyceni TYM występem w TTBZ. To nie było łatwe zadanie!

2022-10-03 13:54
Lady Gaga w TTBZ
Autor: YouTube/Polsat

Uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nierzadko muszą mierzyć się z naprawdę trudnymi zadaniami. Takim bez wątpienia jest wcielenie się w postać znanej na całym świecie Lady Gagi. Katarzyna Polewany, która zaśpiewała piosenkę Hold My Hand, nie tylko wygrała odcinek, ale spotkała się z doskonałym przyjęciem ze strony zagranicznych internautów.

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo cieszy się w Polsce niesłabnąca popularnością. Świadczy o tym między innymi fakt, że widzowie mogą oglądać jego 17. edycję. Na kartach historii telewizyjnego show zapisało się nawet kilka występów, które zachwyciły nie tylko polską publiczność, ale również fanów z zagranicy. Tak było chociażby w przypadku wykreowanej przez Natalię Szroeder Whitney Houston. Wideo z jej przejmującym wykonaniem ballady I Have Nothing wygenerowało blisko 5 milionów odsłon! Na odniesienie podobnego sukcesu ma szansę występ, jaki w ostatnim odcinku show zaprezentowała aktorka Katarzyna Polewany. Znana między innymi z serialu Zakochani po uszy wcieliła się w Lady Gagę i zaśpiewała na żywo jej najnowszy hit Hold My Hand. Jej zmagania docenili nie tylko jurorzy i pozostałe gwiazdy TTBZ, którzy zgodnie okrzyknęli ją zwyciężczynią odcinka, ale również zagraniczni internauci.

Chwile grozy na koncercie Lady Gagi. Ze łzami w oczach uciekła ze sceny!

Lady Gaga - trasa Chromatica Ball. Koncert w Düsseldorfie

Katarzyna Polewany jako Lady Gaga

Na jednym z kont poświęconych Lady Gadze pojawił się fragment występu z polskiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a reakcje internautów mówią same za siebie. Fani piosenkarki z zagranicy są zachwyceni tym, co zaprezentowała polska aktorka.

To jedna z najlepszych prób brzmienia jak Gaga, jakie kiedykolwiek słyszałem 

Te wokale w ostatnim refrenie? Rozwaliła system, naprawdę. Niesamowite wokale

Zdecydowanie sobie poradziła - można przeczytać.

Niektórzy uważają nawet, że to najlepsza Lady Gaga w historii TTBZ. Zgadzacie się?

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze