Zagrał Dance Monkey na ulicy. Jego wykonanie porwało MILIONY!

2020-01-07 18:02 MK
Joe Jenkins
Autor: YouTube/Joe Jenkins

Wystarczyło zaledwie kilka dni, by filmik, w którym możemy zobaczyć, jak jeden z twórców internetowych gra wielki hit Dance Monkey na pianinie, podbił sieć. W niespełna tydzień, obejrzano go blisko siedem milionów razy. Pełne wideo zobaczycie już teraz na ESKA.pl. Czy to jedno z najbardziej spektakularnych wykonań utworu z repertuaru Tones and I?

Dance Monkey - cover piosenki Tones and I nagrany przy użyciu pianina, w ekspresowym tempie podbija sieć. Z pewnością, kawałek ten był jednym z największych hitów 2019 roku. W bardzo krótkim czasie, wykonująca go artystka stała się prawdziwą gwiazdą muzyki, a liczba wyświetleń zgromadzonych pod klipem zamieszczonym w serwisie YouTube przekroczyła 485 milionów. Nie dziwi zatem fakt, że w sieci pojawiło się wiele jego coverów, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony internautów.

Z pewnością, w osiągnięciu aż tak wielkiego sukcesu, kawałkowi Tones and I pomogła aplikacja Tik Tok, której użytkownicy często wykorzystywali Dance Monkey jako tło do swoich filmików. Temu, że piosenka jest znana przede wszystkim użytkownikom apki postanowił dowieść popularny brytyjski youtuber - Joe Jenkins. Chłopak zdecydował się na niezwykłą akcję - postawił pianino na samym środku ulicy i odtworzył na żywo charakterystyczną melodię. Wystarczyło zaledwie kilka dźwięków, by jego występem zaczęli interesować się przechodnie.

Dance Monkey - pianino

- Czy znasz Dance Monkey? - to pytanie zadawane było każdemu, kto z entuzjazmem zareagował na wyczyny młodego youtubera. Zgodnie z przewidywaniami, największy odsetek osób znających hit Tones and I stanowili użytkownicy muzycznej aplikacji Tik Tok, która cieszy się coraz większą popularnością. Wideo zamieszczone przez Joe Jenkinsa w niespełna tydzień zostało odtworzone 7 milionów razy. Zobacz je poniżej.

Najnowsze