Zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 szkodliwe? Astrolog ostrzega przed chaosem w waszym życiu!

2022-11-08 10:49
Zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 szkodliwe? Astrolog ostrzega przed chaosem w waszym życiu!
Autor: Michal Ostaszewski/Reporter/EAST NEWS Zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 szkodliwe? Astrolog ostrzega przed chaosem w waszym życiu!

Zaćmienie Księżyca 8.11.2022 ma mieć wpływ na nasze samopoczucie przez kilka następnych dni. Astrolog ostrzega, że przed nami czas wypełniony chaosem, zakłóceniami i zmianami. O co dokładnie chodzi? Jakie zmiany mają spotkać nas w życiu? Przekonajcie się i sprawdźcie przewidywania już teraz.

Spis treści

  1. Zaćmienie Księżyca 2022 - szkodliwe?
  2. Zaćmienie Księżyca 2022 - co to jest?

Zaćmienie Księżyca 8 listopada 2022 źle wpłynie na samopoczucie wielu osób. Astrolog ostrzegła ludzkość przed chaosem i pechem w życiu. Jednocześnie będzie to idealny moment na zmiany oraz zerwanie ze starymi przyzwyczajeniami. Jeśli wydawaliście w ostatnich miesiącach dużo pieniędzy, to teraz jest dobry moment, by odwrócić sytuację. Osoby zajmujące się wróżbiarstwem mówią również o tym, że teraz jest doskonały czas, by zakończyć toksyczne znajomości lub po prostu zmienić swoje zachowanie. Zaćmienie Księżyca 8.11.2022 wywoła sporo zmian w Waszym życiu, na które lepiej przygotować się już teraz.

Horoskop na listopad 2022 - te znaki zodiaku odnajdą spokój!

Sonda
Czy horoskopy Ci się sprawdzają?
SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Zaćmienie Księżyca 2022 - szkodliwe?

Zaćmienie Księżyca 2022 może mieć szkodliwy wpływ na nasze życie, w każdym obszarze. Tak twierdzi Astrolog na łamach serwisu Daily Mail. 8 listopada 2022 zaćmienie Księżyca będzie ostatnim do 2025 roku i jak mówi Yasmin Boland źle wpłynie na stabilność zdrowotną, jak i finansową człowieka. Yasmin ostrzegła, że bliskość Urana, czyli planety radykalnej zmiany i nagłych zwrotów będzie powodem złych zdarzeń.

Znaki zodiaku, które pasują do siebie najbardziej. Horoskop partnerski dla wszystkich znaków

Co więcej zaćmienie zostało nazwane super krwawym księżycem, a wszystko dlatego, że będzie wydawać się nawet o 14 procent większy i 30 procent jaśniejszy niż normalnie oglądany z Ziemi. 

Chaos, zakłócenia i zmiany to trzy słowa kluczowe dla tego potencjalnie elektryzującego zaćmienia

- powiedziała Astrolog w serwisie Daily Mail. Jednocześnie wspomniała, iż chaos wywołany przez zaćmienie brzmi przerażająco, ale może być doskonałą okazją, by zostawić przeszłość za sobą i zamknąć jakiś rozdział w życiu.

Najbardziej mściwe znaki zodiaku. Z tymi osobami lepiej nie zadzieraj!

Jeśli czepiasz się kogoś lub czegoś, o czym wiesz, że jest toksyczne w twoim życiu, ale kontynuujesz to z niewłaściwych powodów, weź wskazówkę z nieba i odpuść.

Yasmin zachęca ludzi do pracy nad tym, czego w sobie nie kochają, w dniach po zaćmieniu Księżyca. Właśnie wtedy zmiana jest dodatkowo możliwa. Oprócz tego więcej opcji mają osoby spod znaku zodiaku Byk. Ten jest ściśle związany z pieniędzmi. Astrolog uważa, że należy przyjrzeć się swoim finansom osobistym i nawykom wydawania pieniędzy.

To dobry czas, aby pomyśleć o pieniądzach na poziomie indywidualnym. To bardzo dobry moment na wprowadzenie pewnych zmian, jeśli chodzi o gotówkę, bez względu na znak zodiaku - dodała.

Zaćmienie Księżyca 2022 - co to jest?

Samo kosmiczne zdarzenie ma miejsce, gdy Słońce, Ziemia i Księżyc znajdują się dokładnie na tej samej linii. Nasza planeta w ten sposób blokuje większość promieni słonecznych przed dotarciem do powierzchni Księżyca. Nieliczne promienie, które przechodzą przedostają się jednocześnie przez atmosferę Ziemi. To dlatego Księżyc jest widoczny jaskrawoczerwony.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze