Mam Talent

i

Autor: YouTube.com/America's Got Talent

Zachwycił wykonaniem Imagine, teraz zaprezentował własny utwór. "Co za hit!"

2019-08-21 12:15

Tegoroczna edycja amerykańskiej wersji show Mam Talent trwa w najlepsze. Już niebawem poznamy zwycięzcę popularnego talent-show, a kandydatów do tego tytułu jest naprawdę sporo. Jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników obecnej odsłony hitowego programu jest Chris Kläfford - szwedzki wokalista, który powalił na kolana swoim wykonaniem Imagine z repertuaru Johna Lennona. Na dalszych etapach, mężczyzna zdecydował się zaprezentować autorskie kompozycje. Czy to zapewni mu zwycięstwo? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Mam Talent - Chris Kläfford to jeden z faworytów tegorocznej edycji amerykańskiego show. Pochodzący ze Szwecji mężczyzna zachwycił cały świat swoim wykonaniem wielkiego klasyka z katalogu Johna Lennona, czyli Imagine. Do tej pory, wideo z jego występem obejrzano blisko 25 milionów razy. Jak się okazało w kolejnych odcinkach, sprawdza się on doskonale nie tylko w coverach. Wokalista pisze i komponuje również własne utwory, a część z nich postanowił zaprezentować jurorom, telewidzom i zgromadzonej publiczności.

Sonda
Który program jest lepszy?

Mam Talent - Chris Kläfford ponownie zachwycił

W najnowszym odcinku Mam Talent, Chris Kläfford ponownie sięgnął po gitarę i wykonał swój autorski utwór zatytułowany Cold at the Altar. Emocjonująca ballada zachwyciła zgromadzoną w studiu publiczność i przedstawicielki panelu jurorskiego. Również internauci ulegli czarowi Szweda. - Jedyny piosenkarz, którego chciałabym zobaczyć jako zwycięzcę całego konkursu; Jego głos jest tak czysty i niesmaowity, mam nadzieję, że zajdzie daleko - można przeczytać w komentarzach.