Zachwycał w The Voice Kids, teraz rozpoczyna karierę! Nowy singiel będzie hitem?

2021-03-05 9:47 PO.
Kuba Krajkowski
Autor: Screen z YT: Kuba Krajkowski - Bądź przy mnie (Lyric video) / Kuba Krajkowski

3 lata temu zachwycał w The Voice Kids, teraz nagrał własny kawałek! Kim jest Kuba Krajkowski? Czy jego pierwsza piosenka okaże się hitem? Już 5 marca ukaże się autorski utwór artysty zatytułowany Bądź przy mnie! Piosenka powstała przy współpracy z nowym wydawnictwem na rynku muzycznym Kids & Teen Records.

3 lata temu pojawił się na scenie The Voice Kids, a teraz nagrał pierwszy, solowy kawałek. Kuba Krajkowski dopiero się rozkręca! Czy jego debiutancka piosnka okaże się hitem i furtką do dalszej kariery? Już 5 marca swoją premierę będzie miał nowy singiel Kuby Krajkowskiego zatytułowany Bądź przy mnie. Kuba jest autorem muzyki i współautorem słów. Piosenka powstała przy współpracy z nowym wydawnictwem na rynku muzycznym Kids & Teen Records. Za produkcję utworu odpowiedzialni byli Tomasz Konfi Konfederak oraz Leon Krześniak. Masteringiem zajął się Josh Harris ze Stanów Zjednoczonych.

 Moja piosenka Bądź przy mnie opowiada o radości bycia z osobą którą się bardzo kocha. O potrzebie bliskości i utwierdzeniu się w tym, że uczucie jest odwzajemnione. Zawsze jest jakaś obawa że coś się skończy i właśnie wtedy jest potrzebny jakiś gest potwierdzenia, że to uczucie trwa nadal. Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ stanowi rodzaj pamiętnika emocji z pewnego etapu w moim życiu. - opowiada wokalista.

The Voice Kids: Kuba Krajkowski - kim jest? 

Kuba Krajkowski to 16 letni wokalista, kompozytor i autor tekstów. Uczestnik pierwszej edycji programu TheVoice Kids. Występował w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. W etapie Przesłuchania w Ciemnozaprezentował utwór z repertuaru Braci Za szkłem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 3 lat. Gdy miał 7 lat zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne w MDK w Działdowie, gdzie swój talent rozwijał pod okiem pana Marka Pepłowskiego.

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4
Najnowsze