Żabka i McDonald - godziny otwarcia 30.05.2024. Od której do której czynne sklepy?

i

Autor: Piotr Molecki/East News Żabka i McDonald - godziny otwarcia 30.05.2024. Od której do której czynne sklepy?

ŚWIĘTO

Żabka i McDonalds - godziny otwarcia 30.05.2024. Od której do której czynne sklepy?

2024-05-30 9:54

Sklepy otwarte 30 maja 2024 uratują wiele osób. Podobnie jak czynne restauracje w Boże Ciało. W dzień wolny od pracy każdy chce odpocząć od codziennych, ale i domowych obowiązków, dlatego przyda się ktoś, kto nam przyniesie gotowy obiad na stół. A może po prostu chcecie zrobić grilla i przydadzą się podstawowe produkty. Serwujemy garść szczegółów, które przydadzą się wam, w ustawowo wolny dzień od pracy.

Spis treści

  1. Żabka czwartek, Boże Ciało - godziny otwarcia 30.05.2024
  2. McDonalds czwartek, Boże Ciało - godziny

Żabka i McDonalds - godziny otwarcia 30.05.2024 interesują wszystkich, którzy chcą zrobić najbardziej podstawowe zakupy lub po prostu zgłodnieli i najchętniej zjedliby kanapkę serwującą przez popularną sieć fastfoodów. Mnóstwo osób zacznie pilnie wyszukiwać w internecie, czy w Boże Ciało są otwarte sklepy 30 maja 2024, bo zorientowali się, że tego dnia wypada ważne święto kościelne. Wiadomo, że wielkopowierzchniowe sklepy takie jak Lidl, Biedronka, Netto czy Kaufland oraz Dino będą zamknięte. Zabraknie w domu chleba, napojów, masła czy chociażby mięsa lub węgla na grilla, więc ratunkiem okażą się stacje benzynowe i właśnie małe, osiedlowe sklepiki. Jednak jest mały haczyk, ale dotyczy on jedynie sprzedawców. Otwarte sklepy 30.05.2024 będą tylko te, za ladą których stanie właściciel.

Afrykańskie upały w Polsce w czerwcu 2024 - będzie prawdziwe piekło! Ekstremalna pogoda

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Żabka czwartek, Boże Ciało - godziny otwarcia 30.05.2024

Od której do której godziny Żabka otwarta w Boże Ciało? 30 maja 2024 sklepy będą czynne w nietypowych godzinach. Najczęściej jednak właściciele traktują świąteczny dzień jako niedzielę. Najczęściej sklepy tej franczyzowej sieci otwierane zostają o godzinie 11:00, a zamykane o 21:00. Pamiętajcie, że jeśli macie obok siebie usługę Nano, to samoobsługowe sklepy Żabki otwarte są całą dobę, siedem dni w tygodniu.

McDonalds czwartek, Boże Ciało - godziny

Samoobsługa w sieci McDonalds nie istnieje, dlatego pytanie o godziny otwarcia restauracji tej sieci są jak najbardziej zasadne. Od której do której godziny otwarty Maczek? Godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Lokale wolnostojące i te znajdujące się przy trasach szybkiego ruchu powinny być otwarte bez zmian. Natomiast restauracje zlokalizowane w galeriach handlowych mogą być czynne zgodnie z niedzielnym harmonogramem. W środku dnia na pewno nie powinno być problemów ze zjedzeniem obiadu. Dodatkowo, warto pamiętać, że w Boże Ciało może być wzmożony ruch w restauracjach McDonald's.