Nagrała cover Zabierz tę miłość. Internauci są zachwyceni. To trzeba zobaczyć!

2021-04-23 16:51 Adrian Rybak
Via - Zabierz tę miłość
Autor: Youtube.com/i am Via

Zabierz tę miłość to piosenka, która już uznawana jest za jedną z najlepszych premier 2021 roku. Romantyczna ballada w wykonaniu Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego zachwyciła Polaków. Na utwór zwróciła uwagę także jedna z youtuberek, która postanowiła nakręcić swoją wersję. Jej wykonanie zachwyciło internautów.

Zabierz tę miłość odnosi spektakularne sukcesy. Choć piosenka ukazała się 23 marca br., już zdobyła prawie 7 milionów wyświetleń na YouTube. Ballada z klimatycznym teledyskiem urzekła polskich słuchaczy. Według wielu to najpiękniejsza ballada ostatnich lat. Dla Polaków zaskoczeniem było także wykonanie Julii Wieniawy. Do tej pory mnóstwo osób nie było przekonanych do jej zdolności muzycznych. Ta piosenka zmieniła tę opinie. Dostrzeżono także wielką chemię pomiędzy Wieniawą a Maciejem Musiałowskim. Sukces piosenki sprawił, że youtuberzy zaczęli nagrywać jej covery. Najbardziej uwagę internautów zwrócił jeden z nich. Wykonała go dziewczyna o pseudonimie Via. Pod nagraniem posypały się słowa pochwały. Występ pochwaliła między innymi Weronika Juszczak. - Dlaczego to jest tak wzruszające - czytamy w komentarzach.

Wieniawa już nie musi się ukrywać. Pokazała, z kim jest!

Zabierz tę miłość - Via cover

Dzisiejszy cover to cudowna piosenka Maćka Musiałowskiego i Julii Wieniawy - mam nadzieję, że Wam się spodoba - pisze na YouTube Via. Nagranie ma już prawie 17 tysięcy wyświetleń. Młoda wokalistka zadbała także o stronę wizualną coveru. Nagranie jest bardzo estetyczne i emocjonalne. To trzeba zobaczyć! Występ można obejrzeć poniżej:

Via - kim jest, imię, ile ma lat, YouTube, covery

Via to pseudonim dziewczyny, której prawdziwe imię to Oliwia. Jej nagrania można znaleźć na YouTube na kanale o nazwie i am VIA. Jak czytamy w opisie, Oliwia ma zaledwie 15 lat. Jej kanał ma już 245 tysięcy subskrypcji. Do tej pory nagrała covery takich piosenek jak Ale Jazz!, No sory, Dance Monkey, Take Me To Church czy Chandelier. 

Najnowsze