Daria Zawiałow z największym sukcesem w 2023. Z tobą na chacie numerem 1 w Polsce!

i

Autor: Karol Gustavv / Sony Music Poland Daria Zawiałow z największym sukcesem w 2023. "Z tobą na chacie" numerem 1 w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

"Z tobą na chacie" - drugi raz numerem 1 w Polsce. Daria Zawiałow świętuje!

2023-11-17 19:52

Daria Zawiałow listopad 2023 zaczęła z mocnym uderzeniem. Za sprawą waszych głosów - na ESKA.pl - wylądowała na szczycie. Szybko jednak z niego spadła i właśnie teraz powróciła. Uplasowała się tuż przed grupą Ofenbach i ich "Overdrive" oraz zrzuciła z miejsca 1. Tate McRae i jej hit "greedy".

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli kultowa lista hitów, którą od kilkunastu lat układacie wy - głosami na ESKA.pl. To tu prezentujemy wam największe hity w Polsce, ale również najnowsze propozycje, które biją się o wasze głosy. Do grona propozycji dołącza "Złoty chłopak", pod którym podpisuje się Gibbs, ale również "Drums", za które odpowiada James Hype i Kim Petras. To jest zdecydowanie dobry czas dla tej wokalistki, która po wydaniu drugiej pełnowymiarowej płycie nawiązała współpracę z Davidem Guettą przy okazji utworu "When We Were Young" i właśnie z Jamesem Hype'm przy "Drums". W propozycjach są również takie utwory, jak:

  • Water - Tyla
  • Heart Over Mind - Alan Walker & Daya
  • Butterfly - Jubel
  • Where You Are - Nico Santos & Fast Boy
  • Heart Still Beating - Nathan Dawe & Bebe Rexha
YouNotUs wraca z piosenką "Empire". Gwiazdy muzyki klubowej wchodzą na wyższy poziom!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 17.11.2023

10 awansów, 7 spadków, 2 nowości i 1 utwór bez zmian w zestawieniu, to statystyki 46. notowania Gorącej 20 Radia ESKA w 2023 roku. W zestawieniu powitaliśmy na miejscu 19. Billy Gilliesa, któremu marzy się kariera na miarę Calvina Harrisa. Jego utwór "DNA (Loving You)" już niebawem może być numerem 1 w Polsce. Szybko zadebiutowała również Dua Lipa. Jej "Houdini" powitaliśmy na miejscu 15. A z notowania wypadła Selena Gomez i hit "Single Soon" oraz dla niektórych - jednogłośny hit roku - "Nim zajdzie słońce" od Dody i Smolastego po wielu tygodniach pożegnało się z Gorącą 20.

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Na co zwracamy uwagę? Na miejsce 20., bo tu znalazł się Oskar Cyms ze swoim hitem "Na niebie". Spory skok z miejsca 18. na miejsce 11. zaliczył duet Robin Schulz & Rita Ora z hitem "I'll be There". Jedynką za tydzień będzie "Strangers", za które odpowiada Kenya Grace? Głosujcie i wspierajcie swoje ulubione kawałki. Kolejne notowanie już 24 listopada, a zaprasza Michu Sobkowski.

Gorąca 20 Radia ESKA: numer 1. Daria Zawiałow - Z tobą na chacie