Z Nowym Rokiem, nowym krokiem. Lanberry po latach wróciła na szczyt!

i

Autor: Warner Music Poland Z Nowym Rokiem, nowym krokiem. Lanberry po latach wróciła na szczyt!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Z Nowym Rokiem, nowym krokiem. Lanberry po latach wróciła na szczyt!

2024-01-05 19:52

Dzięki, że jesteś - tak Lanberry może zaśpiewać do słuchaczy Radia ESKA, którzy głosowali na jej hit w Gorącej 20! Artystka we współpracy z Tribbsem wylądowała na szczycie listy hitów ESKI. Tuż za polskim duetem uplasował się Cyril z hitem "Stumblin' In", a podium zamknęła produkcja "Całkiem Nowa Bajka" od Kleksa i całej plejady gwiazd!

"Dzięki, że jesteś" to mknąca z szybkością roadstera pochwała przyjaźni i eskapizmu. Muzycy celnie punktują listę małych przyjemności - skrzących niczym diamenty okruchów życia, które kocha każdy z nas i dzięki którym tworzymy niezatarte wspomnienia wyjątkowych chwil. Dynamiczny numer ubarwia stylowa, mocno ejtisowa solówka gitarowa. Jak wyjaśniła Lanberry, to utwór o celebrowaniu każdych, nawet najmniejszych momentów w życiu  i ogromnym ładunku wdzięczności za to, że możemy je przeżywać.

Sylwia Grzeszczak wywołuje łzy piosenką "Motyle". Tak żegna się z Liberem?

Viki Gabor wyrosła na oczach fanów. Pamiętasz jeszcze 12-latkę z The Voice Kids?

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 5.01.2024

W pierwszym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA w 2024 roku nie było zbyt dużo zmian. Dziewięć hitów awansowało, dziewięć spadło, jeden zachował pozycję z poprzedniego zestawienia, a jeden zadebiutował. W ścisłym notowaniu powitaliśmy projekt Huts z hitem "Out of My Head". Pożegnaliśmy z kolei Conana Graya i jego hit "Killing Me". Losów Conana nie chcą powtórzyć Alok i The Chainsmokers. Oni proszą o głosy na "Jungle", bo zajmują 20. miejsce. Jedną pozycję wyżej uplasowaliście Dawida Podsiadło i jego kawałek "Halo". Temu artyście także przydadzą się głosy. 

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Na wsparcie liczą też wykonawcy, którzy są w propozycjach. Chociażby Zerb, który walczy o ścisłą dwudziestkę z utworem "Mwaki", "Head Down" od Lost Frequencies, "Dangerous" od Don Diablo, czy "Out of Love" od Olivera Heldensa. Co z nimi robimy? Dajcie znać już teraz! Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA już 12 stycznia od godziny 18:00.

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Lanberry & Tribbs - Dzięki, że jesteś