zrobiły show w programie

Z kim zatańczy Maffashion w "Tańcu z Gwiazdami"? Łączy je wieloletnia przyjaźń!

2024-04-20 9:45

Julia Kuczyńska jest tanecznym objawieniem wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Kilka razy otrzymała od jurorów najwyższe noty, ale przede wszystkim zachwyca widzów, którzy wysyłają na nią SMS-y. Nie brakuje opinii, że to ona zmierzy się z Roksaną Węgiel o Kryształową Kulę w wielkim finale. Wydaje się, że wszystko będzie zależeć od tego, jak zaprezentuje się w kolejnym odcinku! Teraz naprawdę będzie musiała wznieść się na wyżyny umiejętności!

Spis treści

  1. Maffashion - z kim tańczy Julia Kuczyńska?

Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk rozgrzewają parkiet do czerwoności. Idą jak burza w telewizyjnym show nawet, jeśli pojawiają się jakieś trudności. A te pojawiły się tuż przed pierwszym odcinkiem emitowanym w telewizji, a media rozpisywały się o tym, czy Maffashion opuści program z powodu kontuzji. Wszystko po tym, gdy w rozmowie z serwisem Pomponik ujawniła: Ostatnio musieliśmy przerwać, bo coś chrząknęło w kostce. Na szczęście kontuzje nie stanęły na jej drodze i już teraz może mówić o ogromnym sukcesie. Poprzeczka podniesiona została jeszcze wyżej, gdy pary zamiast jednego musiały zaprezentować dwa tańce. A teraz pojawia się dodatkowe utrudnienie. W odcinku Tańca z Gwiazdami 21 kwietnia 2024 uczestnicy zaprezentują choreografię z dowolnie wybranymi osobami ze swojego otoczenia. Na parkiecie pojawi się między innymi mama Maćka Musiała, czy partner Roxie Węgiel, Kevin Mglej. Kuczyńska natomiast zatańczy ze swoją wieloletnią przyjaciółką, z którą - jak sprostowała na InstaStories - od początku łączyły ją przyjacielskie relacje! 

Maffashion o Pavlović. Czuje, że jest do niej uprzedzona?

Maffashion - z kim tańczy Julia Kuczyńska?

Julia Kuczyńska nie zdecydowała się zatańczyć z kimś ze swojej rodziny. Postawiła na wieloletnią przyjaciółkę, która przez dwa lata była jej osobistą asystentką.

Tak kiedyś wyglądała Maffashion - stare zdjęcia Julii Kuczyńskiej zadziwią niejednego!

Maffashion zatańczy z Katarzyną Brzezińską i jak zdradziła na instagramowej relacji, kobieta jest w jej życiu od 10 lat. Zdradziła też, że w przeszłości kiedyś ze sobą tańczyły. Bawiły się razem na imprezach i festiwalach! Czy pokazały koncertową energię, podczas Tańca z Gwiazdami? Oceńcie sami!

Maffashion świetnie sobie radzi na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Zobaczcie, jak wywija!