YouTuber gra na 90 instrumentach w jednym filmiku! HIT INTERNETU 2015

2015-10-02 19:03

YouTuber grający na 90 różnych instrumentach jedną piosenkę. Takie nagranie stało się hitem internetu ostatnich tygodni. Jak zagrać jeden utwór na 90 instrumentach i stworzyć z tego jedno spójne nagranie video? Odpowiedź do obejrzenia na ESKA.pl 

Słynny YouTuber został zaproszony do Muzeum Instrumentów Muzycznych w Phoenix w Stanach Zjednoczonych. Co się stało dalej? Odpowiedzią jest nagranie video, które bardzo szybko stało się hitem internetu 2015. Nagranie to przedstawia YouTubera, grającego na 90 różnych instrumentach. Chodzi o kawałek z filmu Pulp Fiction zatytułowany Misirlou. Utwór powstał w 1963 roku i trafił na ścieżkę dźwiękową do kultowego filmu Quentina Tarantino w 1994 roku.

YouTuber zagrał na 90 instrumentach - kim jest ten śmiałek? 

YouTuber, który podjął się tej niezwykłej interpretacji przeboju Misirlou, to pochodzący z Brazylii Joe Penna. W jego nagraniu można usłyszeć brzmienie aż 90 lokalnych instrumentów między innymi z Egiptu, Chin, Indii, Meksyku oraz Afryki. Dodajmy jeszcze, że do swego nagrania Joe nie użył wszystkich instrumentów, które znajdują się w muzeum. Muzeum Instrumentów Muzycznych w Phoenix zawiera aż sześć tysięcy eksponatów i niestety nie wszystkich można używać. 

Trzeba przyznać, że umiejętność grania na 90 różnych instrumentach to prawdziwa sztuka. Joe Penna to multiinstrumentalista z prawdziwego zdarzenia. Przekonajcie się o tym na własne uczy w poniższym nagraniu: 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze