YouTube: Polski film w czołówce najbardziej nielubianych video na świecie. Który?

2017-08-25 17:57

YouTube prowadzi swój ranking najbardziej nielubianych filmików. Ostatnio "poszczycić" się możemy wysoką pozycją Polki na tej liście!

Ranking najbardziej nielubianych wideo na YouTube zawiera listę filmików, które zebrały najwięcej dislike'ów. Czołówkę zajmują klipy posiadające po kilka milionów łapek w dół! Są to mimo wszystko imponujące wyniki, gdyż wbrew pozorom wcale nie tak łatwo jest stworzyć wideo, które nie spodobałoby się wielkiej rzeszy widzów. Paradoksalnie, szansę na takie "osiągnięcie" mają tylko popularni wykonawcy i youtuberzy.

Kontrowersyjna youtuberka zbiera dislajki

Ostatnio wśród nich znalazła się Polka! I chociaż jej filmik zebrał ponad pięćset tysięcy łapek w dół to trzeba przyznać, że to jakiś sukces - świadczy to o jej sporej sławie. O kogo chodzi? To Sexmasterka! Ukrywająca się pod tym nickiem Aniela Bogusz prowadzi na polskim YT kontrowersyjny videoblog gdzie porusza tematykę seksualności. Łapki w dół, które zebrała za teledysk do piosenki Poka Sowe, plasują ją obecnie na 55 miejscu rankingu.

Top 5 najbardziej nielubianych filmików

Kto zaś zajmuje szczyty? Pierwszą piątkę otwiera niemiecka youtuberka Bibi H. Za swoją piosenkę How it is ( wap bap ... ) dostała ponad 2 524 874 niepolubień. Przed nią jest Rebecca Black ze swoim słynnym Friday - 2 798 401 dislikeów. Miejsce trzecie to Can this video get 1 million dislikes? Eksperyment PewDiePie zebrał 3 089 130 łapek w dół. Po nim znajduje się trailer promujący grę Call of Duty: Infinite Warfare Reveal. Filmiku nie polubiło 3 598 593 osób. Niekwestionowanym liderem mającym na koncie aż 8 109 650 niezadowolonych widzów jest Justin Bieber z piosenką Baby. Resztę nielubianych filmików możecie zobaczyć tutaj.

YouTube 2016: najpopularniejsze video których nie znasz

Autor: brak danych

YouTube w 2016 roku nie zdominowała muzyka. Z 5 najpopularniejszych video tylko kilka jest związanych z muzyką i nie ma wśród nich żadnego popularnego teledysku. Zobaczcie co rządziło na YouTube w 2016

 

Najnowsze