YouTube - jak zmienić nazwę kanału? Teraz to dużo prostsze!

2021-05-08 18:30
YouTube
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Jak zmienić nazwę kanału na YouTube? Jeśli posiadasz swój własny kanał na popularnej platformie i nie wiesz, w jaki sposób zmienić nazwę swojego profilu, to koniecznie zostań z nami do samego końca! YouTube wprowadził kolejne zmiany, dzięki którym ten proces stał się wygodniejszy i dużo bardziej intuicyjny!

Jak zmienić nazwę kanału na YouTube? To jedno z częściej powtarzających się pytań zadawanych przez internautów. Okazuje się, że samo założenie swojego własnego kanału społecznościowego na tej platformie jest banalnie proste, jednak sama zmiana nazwy już niekoniecznie! Jak zatem to zrobić? Jeszcze całkiem niedawno opcja ta była dość skomplikowana, ponieważ każdy internetowy twórca chcąc zmienić nazwę swojego kanału musiał tym samym zmienić nazwę oraz obraz dla swojego konta Google. Na całe szczęście funkcja ta zostanie zmieniona, a YouTube już prężnie pracuje nad kolejnym udogodnieniem w tej kwestii dla internetowych twórców. 

Jak zmienić nazwę kanału na YouTube po najnowszej aktualizacji? Dzięki naniesionym zmianom użytkownicy będą mogli bez żadnych przeszkód zmieniać swoją nazwę kanału oraz zdjęcie profilowe w tym serwisie nie zmieniając przy tym innych opcji w koncie Google. Najnowsza opcja od YouTube będzie dostępna dla wszystkich, czyli dla osób posiadających konto osobiste oraz konto firmowe. Dokładna instrukcja, krok po kroku, jak zmienić nazwę w serwisie społecznościowym widnieje poniżej. 

Nazwa kanału na YouTube - jak ją zmienić?

Aby zmienić nazwę swojego kanału na YouTube należy zmienić nazwę na koncie Google. W pierwszej kolejności wybrać opcję Twój Kanał, a następnie kliknąć w prawym górnym roku ustawienia, potem kliknąć przycisk edytuj i tam wpisać nową nazwę. 

Edyta Górniak będzie nauczać. Otwiera kanał na YouTube
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze