Roxie Węgiel wygrywa na polskim YouTube! Jej taniec na szczycie karty na czasie

2021-04-28 9:50
Dance Dance Dance - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak
Autor: TVP, Dance Dance Dance

Roxie Węgiel w roli Britney Spears przypadła fanom wyjątkowo do gustu? Wokalistka podczas najnowszego odcinka w programie Dance Dance Dance dała taki taneczny popis, że stała się tym samym mistrzynią polskiego YouTube’a! Zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci zawładnęła sceną w tanecznym show oraz kartą na czasie!

Roxie Węgiel wymiata na parkiecie w Dance Dance Dance oraz na polskiej karcie na czasie w serwisie YouTube. Jak wiemy, ta platforma jest w dzisiejszych czasach wyznacznikiem najlepszych treści w danym czasie, co oznacza, że wszystko, co na nią ląduje jest najpopularniejsze w internecie. Aktualnie na karcie widnieje teraz jeden z najnowszych występów Roxie Węgiel, w którym piosenkarka wciela się w słynną na całym świecie Britney Spears! Jej taniec i wcielenie się w kultową piosenkarkę tak bardzo spodobało się polskiej publiczności, że wszyscy po emisji odcinka, zaczęli oglądać jej występ ponownie w internetowym serwisie. Roxie Węgiel w tej solówce dała prawdziwy muzyczny popis.

Gwiazda idealnie odwzorowała teledysk słynnego utworu Britney Spears pod tytułem Baby One Mordę Time. Co zatem łączy Roxie Węgiel i kultową, znaną na całym świecie wokalistkę? Teraz wiemy już, że na pewno wielki talent do tańca! Najnowszy występ Roxie Węgiel nie zachwycił tylko jej fanów, ale także jurorów, którzy oceniają w programie choreografię zatańczone przez znane, polskie gwiazdy. Występ Roxie Węgiel w serwisie YouTube zebrał niespełna 300 tysięcy wyświetleń oraz prawie tysiące komentarzy!

Roxie Węgiel wygra Dance Dance Dance 3

Roxie Węgiel w Dance Dance Dance 3 miała wiele wzlotów i upadków, jednak w najnowszym odcinku roztańczonego programu zachwyciła wszystkich! Zwyciężczyni 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma ogromne szanse, by wygrać program i zyskać miano niezwykle utalentowanej tancerki i wokalistki w jednym!

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze