YouTube i karta na czasie! Najciekawsze filmy z maja 2020

2020-05-25 11:45 Patrycja Obarowska
Jak zostać youtuberem? Wskazówki krok, po kroku jak stworzyć swój kanał i zaistnieć w sieci
Autor: pixabay.com Jak zostać youtuberem? Wskazówki krok, po kroku jak stworzyć swój kanał i zaistnieć w sieci

YouTube to platforma, która lubi rozpieszczać swoich widzów najlepszymi treściami. To właśnie na polskiej scenie od lat słynnego już YouTube'a można znaleźć utalentowanych, znakomitych twórców, którzy swoimi treściami umilają wolny czas lepiej niż niejeden serial czy też film. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was listę najciekawszych filmików z maja 2020, które wyróżniły się na tle innych i znalazły się na karcie na czasie!

YouTube, a karta na czasie? Czy treści, które wyróżniają się na platformie w maju zaskakują i rozbawiają nas do łez? Już na ESKA.pl sprawdzamy, jak wygląda karta na czasie na YouTube w maju 2020. To właśnie w tym miejscu lądują najpopularniejsze treści youtuberów, które zarówno według samego serwisu YouTube oraz widzów powinny się tam znaleźć. Jako, że ostatni czas w internecie należał do słynnej akcji Hot16Challenge2, która pierwszy raz ukazała się w sieci w 2014 roku, teraz znowu powróciła ze zdwojoną siłą i na długo nie dała o sobie zapomnieć. Karta na czasie na YouTube w większej połowie została zdominowała właśnie przez tę akcję, która jest piękną inicjatywną i rozrywką w jednym. Okazuje się, że mimo tak ogromnej popularności, nie każdy w sieci żył tylko hip-hopowym wyzwaniem. Maj 2020 okazał się także idealnym momentem na nagranie treści o nieco innej tematyce, które równie mocno przypadły widzom do gustu. Jak wygląda karta na czasie w maju tego roku? Sprawdźcie poniżej! 

YouTube, karta na czasie - maj 2020 

YouTube to idealna platforma na zabicie nudy i nie tylko! To właśnie na niej znajdziemy najciekawsze filmiki z przeróżnych kategorii. Jak wygląda karta na czasie w maju 2020? Sprawdźcie sami! 

Czarek Czaruje w Szybkiej Serii ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze