Najpopularniejsze serie na Polskim YouTube

i

Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?TvvuCWUHmC8 Najpopularniejsze serie na Polskim YouTube

YouTube - najpopularniejsze serie w Polsce! Co warto oglądać?

2020-04-28 9:50

Na Polskim YouTube twórcy bardzo często tworzą różnego typu serie filmowe. Wśród najpopularniejszych jest chowany u Friza czy rosyjska ruletka u ReZiego. Jakie są jeszcze serie, które zapadły w pamięci polskim internautom? Te najbardziej popularne prezentujemy Wam na ESKA.pl.

Youtuberzy bardzo często tworząc kontent na swój kanał, zastanawiają się co przyciągnie najwięcej widzów. Jeżeli jakiś odcinek stanie się popularny, postanawiają iść za ciosem i robią z niego serie tworząc kilku kolejnych, podobnych produkcji. Idealnym przykładem jest Friz, który na swoim kanale opublikował kilkanaście odcinków z gry z Mafii, czy chociażby z chowanego. Ale nie on jeden. Sprawdziliśmy i stworzyliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych serii na Polskim YouTube. Sprawdźcie je już teraz!

Eska - Domowe Granie - Fanka

Najpopularniejsze serie na Polskim YouTube

Zebraliśmy dla Was najpopularniejsze serie tworzone przez polskich youtuberów. Znacie je wszystkie, a może znajdziecie w zestawieniu coś, co stanie się waszą ulubioną produkcją!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE