YouTube i karta na czasie! Jakie filmy rządzą na platformie w marcu 2020?

2020-03-13 14:55
WiP Bros
Autor: screen z filmu na YouTube: WASZ ZWIĄZEK vs ICH ZWIĄZEK / WiP Bros.

YouTube ponownie zaskoczył nas świetnymi filmami. Sprawdź jakie treści królują na platformie w marcu 2020 i koniecznie zobacz, których z nich jeszcze nie oglądałeś! Już na ESKA.pl lista TOP 5 filmów, które szokują, rozśmieszają, a także dają do myślenia.

Reżyser życia, Szparagi czy Krzysztof Gonciarz to właśnie między innymi treści tych youtuberów znalazły się w naszej czołowej liście TOP 5, jeśli chodzi o filmy, które rządzą na platformie YouTube w marcu 2020. Filmiki te zasługują na wyróżnienie, z uwagi na przekaz, który jest naprawdę ważny. Wiadomo nie od dziś, że internet jest najlepszych miejscem w celu poszukiwania i poszerzania wiedzy, szczególnie, jeśli mowa o młodszym pokoleniu, które korzysta zazwyczaj tylko ze swojego telefonu, w celu zdobywania informacji. Większość nastolatków nie ogląda już dłuższych treści wideo nigdzie indziej jak tylko w serwisie YouTube, dlatego warto docenić twórców, którzy zabawę łączą z mądrym przekazem, a dodatkowo wkładają w to całe swoje serce, co widać po jakości ich materiałów. W filmach, które dla was wybraliśmy znajduje się miejsce na śmiech, współczucie i zrozumienie i to właśnie dzięki temu uznaliśmy te treści za wyjątkowe w marcu 2020. 

YouTube - marzec 2020

Polscy youtuberzy jak zawsze poradzili sobie świetnie i dostarczyli użytkownikom dostęp do naprawdę zabawnych treści. Marzec 2020 jeszcze się nie skończył, a już zapowiada się niesamowicie ciekawie pod kątem publikowanych treści. Poniżej znajdziesz 5 filmików jakie naszym zdaniem są warte twojej uwagi. Sprawdź je koniecznie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze