YouTube - filmy, które rządziły w marcu na karcie na czasie. Widziałeś je wszystkie?

2020-03-30 16:46 PO
Viki Gabor
Autor: Screen z filmu na YouTube: Najgorsze WAGARY [ft. VIKI GABOR, Kiślu] / Studio Tymbark

YouTube jak zwykle nie przestaje nas zaskakiwać! Wielu twórców prężnie pracowało nad swoimi kanałami w marcu 2020 i umilało czas widzom imponującymi treściami. Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was listę filmów, które królowały na platformie YouTube w marcu 2020. Sprawdź, które filmy rządziły w zakładce karta na czasie!

Karta na czasie w serwisie internetowym YouTube często jest skarbnicą wiedzy i miejscem dla najlepszych treści youtuberów. W marcu 2020 wcale nie było tam pusto, wręcz przeciwnie. Mogliśmy znaleźć tam wiele godnych uwagi treści, które zaciekawiły tysiące, a nawet miliony użytkowników. Karta na czasie to nic innego jak specjalna zakłada, która znajduje się w serwisie YouTube, która skupia w sobie wszystkie trendy i filmy, które wyróżniają się na tle innych. Okazuje się jednak, że nie zawsze wszystko co widnieje na karcie na czasie jest warte naszej uwagi, ponieważ momentami można ujrzeć tam mało wartościowe treści, które tak naprawdę nic nie wnoszą do naszego życia, a także nawet w najmniejszym stopniu nie poprawiają naszego samopoczucia. Dlatego też na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was specjalną, wyselekcjonowaną listę filmów, która z pewnością nie sprawi, że po ich obejrzeniu poczujecie się zażenowani.

YouTube - karta na czasie

Karta na czasie to zakładka, w której chciałby znaleźć się nie jeden twórca. Przygotowaliśmy dla was poniżej galerię filmów, które z pewnością was nie zgorszą, a tylko poprawią wasze samopoczucie. Koniecznie ją sprawdźcie! 

Najnowsze