YouTube bez reklam za darmo? Internauci odkryli banalną sztuczkę

2020-06-13 18:39
YouTube
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

YouTube to jedna z najbardziej popularnych platform w internecie, która dostarcza niejednemu internaucie wiele rozrywki i dobrej muzyki. Znasz to uczucie kiedy coś oglądasz i nagle pojawiają się reklamy, a w dodatku nie możesz ich wyłączyć? Już nie musisz się o to martwić! Na ESKA.pl poznasz sposób, jak oglądać YouTube bez reklam, a w dodatku za darmo.

YouTube to jeden z najpopularniejszych serwisów w internecie, który ma również swoją aplikację. Platforma ta została założona w 2005 roku i zdobyła nie tylko zaufanie, ale również sporo wielbicieli. YouTube pozwala nie tylko na bezpłatne umieszczanie plików, ale także na odtwarzanie za darmo materiałów wideo. Co jakiś czas, widoczne są nowe funkcje, które według twórców mają poprawić funkcjonowanie strony oraz apki. Ponadto platforma jest źródłem rozrywki, wielu inspiracji, a także miejscem gdzie wiele młodych osób znajduje na siebie patent i w szybkim tempie zdobywa popularność. Jednym z najbardziej znanych youtuberów w Polsce jest Karol Friz Wiśniewski, którego kanał subskrybuje obecnie blisko 4 mln osób!

YouTube bez reklam i za darmo? To marzenie niejednego użytkownika i wielbiciela popularnej platformy. Znasz to uczucie, kiedy włączasz lub jesteś w trakcie oglądania filmiku i nagle pojawia się reklama, której nie możesz pominąć? Na ESKA.pl zdradzimy ci, jak w łatwy sposób oglądać materiały na YouTube bez reklam, a w dodatku za darmo!

YouTube - jak wyłączyć reklamy?

Jak za darmo wyłączyć reklamy na YouTube? To banalnie proste - wystarczy jeden trik, który został odkryty przez jednego użytkownika serwisu Reddit i wcale nie chodzi o abonament YouTube Premium. Wystarczy po nazwie domeny wpisać kropkę: "www.youtube.com.". Dla przykładu powinno to wyglądać następująco: "https://www.youtube.com./watch?v=8Cz93NQwk6U".

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, należy otworzyć YouTube w przeglądarce i skorzystać z wersji komputerowej. Następnie link zmieniamy jak wyżej, dopisując po domenie kropkę, a reklamy nie będą się już pojawiać. Warto dodać, że kropki nie trzeba stawiać za każdym razem, gdy oglądamy nowe wideo. Inaczej sprawa wygląda jeśli całkowicie opuścimy platformę - wtedy ponownie będziemy musieli postawić kropkę po nazwie domeny.

Jak obrabiać zdjęcia na Instagram w ciekawy sposób!
Najnowsze