Sprawdź, jakbyś wyglądał jako dzieło sztuki! Ta aplikacja to nowy hit

i

Autor: pixabay.com

Sprawdź, jakbyś wyglądał jako dzieło sztuki! Ta aplikacja to nowy hit

2020-06-11 11:29

Jeśli jakaś aplikacja spodoba się internautom, to szybko staje się hitem. Tak jest również z nowo powstałą apką od warszawskiego Muzeum Narodowego - Muselfie. Zastanawiałeś się jakbyś wyglądał jako dzieło sztuki, albo znany obraz? Teraz to możliwe! Więcej informacji przeczytasz na ESKA.pl.

Nowe aplikacje, które pojawiają się na rynku są różnorodne. Jednak, aby któraś z nich stała się popularna musi się po prostu spodobać wielu użytkownikom i wybić. Szanse na to mają tylko oryginalne i nietuzinkowe treści, a również wygląd danej apki. W smartfonach wielu osób zdecydowanie króluje Facebook, Messenger, Instagram oraz TikTok. Tym razem twórcy nowości na rynku, postawili na coś znacznie innego. Zastanawiałeś się jakbyś wyglądał, jako dzieło sztuki? Teraz to możliwe. Muzeum Narodowe w Warszawie stworzyło aplikację Muselfie, która jest bardzo prosta w obsłudze, a do tego darmowa. Działa na urządzeniach z systemem iOS, a także Android. Za nowy projekt odpowiedzialni są nie tylko pracownicy muzeum ale również Pracownia Otwierania Kultury w Centrum Cyfrowym. Aplikacja powstała w ramach realizowanego projektu, który promuje wykorzystanie technologii w wielu instytucjach kultury.

Jak działa Muselfie? Gdzie można pobrać aplikację? Dowiecie się poniżej.

Sanah - rozpakowujemy płytę Królowa Dram [DELUXE SUPER BOX]

Muselfie - jak działa nowa aplikacja?

Na początku należy oczywiście ściągnąć aplikację Muselfie (która jest dostępna w sklepie Google Play), uruchomić, a następnie zrobić sobie selfie i wstawić je w jeden z muzealnych obrazów. Do wyboru mamy możliwość wiele dzieł popularnych artystów takich jak: Hamlet polski Aleksandra Wielopolskiego, Młoda kobieta z pieskiem podającym jej łapę, Portret Stanisława Augusta z klepsydrą, Stańczyk Jana Matejki i wiele innych. Ponadto aplikacja Muselfie, umożliwia użytkownikom tworzenie kolaży, zdjęć, kartek urodzinowych, a także memów - co z pewnością spodoba się kreatywnym internautom!

Warto również dodać, że aplikacja ma też oddźwięk edukacyjny, gdyż możemy zapoznać się z niektórymi zbiorami Muzeum Narodowego.

Jakim rasowym kotem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Które cechy najbardziej do Ciebie pasują?