Young Leosia

i

Autor: screen z youtube/INTERNAZIOMALE

Young Leosia i jej hit Jungle Girl po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

2022-01-18 11:11

Jungle Girl to piosenka Young Leosi, która znalazła się na jej debiutanckim albumie zatytułowanym Hulanki. Numer powstał we współpracy z raperem Żabsonem i w zaledwie pięć miesięcy zgromadził na samym YouTube ponad 28 milionów odsłon! Teraz pewien internauta zdecydował się nagrać Jungle Girl w wersji po francusku. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

Young Leosia, a właściwie to Sara Leokadia Sudoł jest nie tylko raperką, ale przede wszystkim idolką młodzieży. Piosenki które tworzy już w dniu premiery potrafią zdobyć status prawdziwych hitów, a na jej koncertach zawsze gromadzi się ogromna liczba osób. Największym hitem artystki, który zmienił jej życie w branży muzycznej okazał się być numer Szklanki. Następnie, dokładnie 6 sierpnia Young Leosia wydała singel Jungle Girl, który powstał we współpracy z raperem Żabsonem. Ich kawałek znalazł się na jej debiutanckiej płycie Hulanki, zyskał status podwójnej platyny, a na YouTube w zaledwie 5 miesięcy zgromadziło się pod oficjalnym klipem ponad 28 milionów odsłon! Teraz okazuje się jednak, że pewien internauta wziął na warsztat jej hit i zrobił z niego krótką wersję w języku francuskim.

Mandaryna jurorką w You Can Dance?

Jungle Girl po francusku

Jungle Girl po francusku to hit sieci! Na taki krok zdecydował się Mattia Rosinski z zespołu BeMy, który na TikToku słynie z brania na warsztat polskich piosenek i zamienia je następnie w wersje po francusku. Internauci oszaleli na punkcie jego contentu i cały czas chcą więcej. Najlepszą przeróbką artysty po francusku okazał się być Szampan od Sanah, jednak furorę zrobił też numer Oliwki Brazil - Big Mommy. Tym razem przyszła pora na Jungle Girl, a użytkownicy TikToka ponownie oszaleli z zachwytu! To lepsze niż oryginał? Przekonajcie się sami, oglądając wideo poniżej.