Young Leosia i jej hit Jungle Girl po francusku. Obok tej wersji nie da się przejść obojętnie!

2022-01-18 11:11
Young Leosia
Autor: screen z youtube/INTERNAZIOMALE

Jungle Girl to piosenka Young Leosi, która znalazła się na jej debiutanckim albumie zatytułowanym Hulanki. Numer powstał we współpracy z raperem Żabsonem i w zaledwie pięć miesięcy zgromadził na samym YouTube ponad 28 milionów odsłon! Teraz pewien internauta zdecydował się nagrać Jungle Girl w wersji po francusku. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

Young Leosia, a właściwie to Sara Leokadia Sudoł jest nie tylko raperką, ale przede wszystkim idolką młodzieży. Piosenki które tworzy już w dniu premiery potrafią zdobyć status prawdziwych hitów, a na jej koncertach zawsze gromadzi się ogromna liczba osób. Największym hitem artystki, który zmienił jej życie w branży muzycznej okazał się być numer Szklanki. Następnie, dokładnie 6 sierpnia Young Leosia wydała singel Jungle Girl, który powstał we współpracy z raperem Żabsonem. Ich kawałek znalazł się na jej debiutanckiej płycie Hulanki, zyskał status podwójnej platyny, a na YouTube w zaledwie 5 miesięcy zgromadziło się pod oficjalnym klipem ponad 28 milionów odsłon! Teraz okazuje się jednak, że pewien internauta wziął na warsztat jej hit i zrobił z niego krótką wersję w języku francuskim.

Mandaryna jurorką w You Can Dance?

Jungle Girl po francusku

Jungle Girl po francusku to hit sieci! Na taki krok zdecydował się Mattia Rosinski z zespołu BeMy, który na TikToku słynie z brania na warsztat polskich piosenek i zamienia je następnie w wersje po francusku. Internauci oszaleli na punkcie jego contentu i cały czas chcą więcej. Najlepszą przeróbką artysty po francusku okazał się być Szampan od Sanah, jednak furorę zrobił też numer Oliwki Brazil - Big Mommy. Tym razem przyszła pora na Jungle Girl, a użytkownicy TikToka ponownie oszaleli z zachwytu! To lepsze niż oryginał? Przekonajcie się sami, oglądając wideo poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze