Young Leosia

i

Autor: Universal Music Poland / Def Jam

NOWOŚĆ

Young Leosia i Bambi spełniły oczekiwania fanów. Oto pięć NOWYCH piosenek!

2024-03-11 12:01

Gdy tylko bambi pojawiła się w szeregach wytwórni Baila Ella Records - wśród fanów polskiego rapu pojawiło się jedno pytanie, “kiedy wspólny album Young Leosia i bambi?”. Atmosferę podgrzał hitowy singiel dziewczyn “BFF”, który nie wchodził w skład tracklisty debiutanckiego albumu bambi - “In real life”.

Nowości Muzyczne 2024: Pretty Girls Swag zawiera 6 utworów w tym dobrze wszystkim znany singiel BFF, który podbił wszystkie polskie listy przebojów i nie schodził z pozycji singla numer #1 listy 50. najpopularniejszych utworów w Polsce przez ponad 4 miesiące z rzędu! Na ten moment singiel doczekał się już potrójnej platyny. Data premiery ewidentnie nie jest przypadkowa, 8.03.2024 to dzień kobiet. Mocny prezent w postaci epki, którą można zakupić w wydaniu fizycznym z podpisami obu artystek, wraz z limitowaną kolekcją tiszertów.

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

Young Leosia prywatnie. Jak mieszka różowowłosa piosenkarka? W jej życiu ważną rolę grają podróże

Young Leosia i Bambi - płyta Pretty Girls Swag

Za większą część produkcji z albumu odpowiedzialny jest francis, którego bity podbijają chartsy z topowymi polskimi artystami. Wyprodukował on między innymi: “Kiss cam”, “Lawenda”, “Skippers” czy “Duże oczy”. Nie możemy zapominać oczywiście o @atutowym, który wyprodukował hitowy już utwór BFF oraz Deemzie, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ilość hitów, jakie wyszły spod jego ręki, jest niezliczona. Utwór PG$ wraz z wcześniej wymienionym francisem co-produkowała dwójka świeżych i ambitnych producentów Skibovicz i Champion. Wszystko to w połączeniu z niezawodnymi, charyzmatycznymi i utalentowanymi Young Leosią i bambi dało iście wybuchowy materiał z potencjałem na kolejne rekordy list przebojów.

Tracklista

  • 1. PG$ (prod. francis, Skibovicz, Champion)
  • 2. Double Match (prod. francis)
  • 3. BFF (prod. @atutowy)
  • 4. Headhunter (prod. francis)
  • 5. Przester (prod. francis)
  • 6. Te numery (prod. francis, Deemz)

Album PG$ pierwszy raz na żywo już jutro 09.03.2024 na BFF Festival w Katowickim Spodku!