You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

2017-03-28 19:08
You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!
Autor: fot. youtube.com / kanał James Blunt You're Beautiful na pierwszy taniec. James Blunt: To chore!

James Blunt zdradza w końcu, o co tak naprawdę chodzi w jego wielkim hicie You're Beautiful. Ta piosenka wcale nie jest taka romantyczna, jak wam się wydaje!

James Blunt dziwi się, że niektóre młode pary decydują się zatańczyć swój pierwszy taniec na weselu do jego piosenki You're Beautiful. - Wszystkim wydaje się, że ten utwór jest taki romantyczny. Ci ludzie są powaleni - wyznał wokalista w ostatnim wywiadzie dla Huffington Post. Okazuje się, że większość z nas mylnie interpretowała przesłanie tego wielkiego przeboju. O czym tak naprawdę opowiada You're Beautiful? Uwierzcie nam, że wolelibyście tego nie wiedzieć!

You're Beautiful to nie jest odpowiednia piosenka na pierwszy taniec!

Spektakularny sukces wydanego w 2005 roku singla You're Beautiful nie tylko otworzył Jamesowi Bluntowi drzwi do międzynarodowej kariery, ale także przysporzył powodów do frustracji. Niektórzy ludzie, jak ci, którzy grają ten hit na weselach, nadal nie zdają sobie sprawy, o czym tak naprawdę opowiada ten utwór.

- You're Beautiful nie jest wcale romantyczną pioseneczką. Opowiada o naćpanym kolesiu, który siedzi w metrze i gapi się na dziewczynę obcego faceta. Takiego kogoś powinni zamknąć w więzieniu! - opowiada Blunt o prawdziwym przesłaniu tekstu piosenki You're Beautiful. Jesteście zaskoczeni?

James Blunt aktualnie promuje swoją nową płytę pt. The Afterlove z marca 2017 roku.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze