Ariana Grande

i

Autor: Shutterstock / SplashNews.com/East News

GWIAZDY

"Yes, and?". Nowa piosenka Ariany Grande. Tytuł piosenki nawiązaniem do skandalu z jej udziałem?!

2024-01-08 16:07

Na tę informację fani Ariany Grande czekali od lat. Za pośrednictwem mediów społecznościowych globalna supergwiazda ogłosiła tytuł i datę premiery swojego nowego singla. Jak w przypadku tej artystki bywa, nie obyło się bez kontrowersji. Internauci odczytali tytułowe pytanie jako nawiązanie do niedawnego skandalu z jej udziałem.

Nowa piosenka Ariany Grande budzi kontrowersje jeszcze przed oficjalną premierą. O powrocie supergwiazdy spekulowano od tygodni. Wszystko stało się jasne dopiero teraz, gdy artystka oficjalnie zapowiedziała wydanie kawałka w swoich mediach społecznościowych. Na profilu Ariany pojawiła się okładka piosenki "Yes, and?", na której widzimy rozmyte zdjęcie piosenkarki z wysuwającymi się na pierwszy plan, podkreślonymi wyrazistym odcieniem szminki ustami. Post w niespełna dobę polubiły już ponad 4 miliony użytkowników Instagrama. Ekscytacja wywołana powrotem gwiazdy jest tym większa, że utwór jest pierwszym solowym singlem Grande od ponad trzech lat. Jak to jednak w przypadku Ari bywa, nie obyło się bez kontrowersji i spekulacji. Spora część internautów uważa bowiem, że wokalistka nawiązuje w ten sposób do niedawnego skandalu, który rozgrzał media plotkarskie do czerwoności.

Zobacz też: Ariana Grande zapłaci swojemu byłemu mężowi ogromną kwotę. Znamy szczegóły intercyzy!

WPADKA VIKI GABOR NA SYLWESTRZE! DODA NA EUROWIZJI | Maks on air

Ariana Grande - skandal

Plotki o tym, że Ariana Grande rozbiła rodzinę, spotykając się z żonatym aktorem Ethanem Slaterem, postawiły ją w negatywnym świetle. Na artystkę wylano wiadro pomyj, potępiając jej postawę. Związek hollywoodzkiej pary zdaje się mimo tego rozkwitać. Niedawno paparazzi przyłapali Ari i Ethana na rodzinnym obiedzie. Czy tytuł "Yes, and?" [po polsku "Tak, i co?"] to faktyczna odpowiedź na pogłoski? Tego dowiemy się już za moment. Premiera numeru już 12 stycznia. O tej piosence na pewno będzie bardzo głośno!