Ariana Grande

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazdy

Ariana Grande zapłaci swojemu byłemu mężowi ogromną kwotę. Znamy szczegóły intercyzy!

2023-10-11 14:30

Pierwsze informacje i potencjalnym rozpadzie małżeństwa Ariany Grande i Daltona Gomeza pojawiły się w lipcu tego roku. Wszystko ze względu na fakt, że artystka pojawiła się na turnieju tenisowym Wimbledon bez obrączki ślubnej na palcu, co od razu wzbudziło ogromne podejrzenia. Z czasem okazały się one prawdziwe. Rozprawa rozwodowa, o którą wniosła Ariana przebiegła bardzo sprawnie. Po kilku dniach od jej zakończenia światło dzienne ujrzała część jej zapisów.

Informacja o tym, że Ariana Grande bierze rozwód po dwóch latach małżeństwa wstrząsnęła fanami 30-latki. Choć od kilku miesięcy trwały już spekulacje na temat kryzysu w ich związku, to wiele osób miało nadzieję, że wszelkie problemu uda rozwiązać się w taki sposób, by rozstanie nie było konieczne. Artystka zaczęła spotykać się z agentem luksusowych nieruchomości Daltonem Gomezem w 2020 roku. Ich relacja początkowo stanowiła tajemnicę, jednak przedsiębiorca bardzo szybko skradł jej serce w konsekwencji czego 15 maja 2021 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Wygląda jednak na to, że sielanka nie trwała jednak długo. W połowie lipca 2023 dowiedzieliśmy się, że Ariana Grande i Dalton Gomez rozstali się. Dwa miesiące później artystka złożyła pozew rozwodowy jako przyczynę zakończenia ich małżeństwa podając różnice nie do pogodzenia. Rozprawa poszła błyskawicznie i sprawnie. W szybkim podziale majątku pomogła odpowiednio sporządzona intercyza, dzięki której od początku było wiadomo, kto na ile może liczyć.

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Ariana Grande - rozwód

Ariana Grande i Dalton Gomez, jeszcze przed ślubem, sporządzili intercyzę. Taki dokument pozwolił im na sprawiedliwe i szybkie sfinalizowanie sprawy rozwodowej. Serwis "The Blast" dotarł do treści podpisanej przez Grande i Gomeza ugody, z której jasno wynika, że strony zobowiązały się do niepublikowania jakichkolwiek zdjęć, nagrań czy wypowiedzi dotyczących ich małżeństwa. Co więcej, były małżonek artystki otrzymał również zakaz udzielania wywiadów na jej temat oraz zgodził się z tym, że nigdy nie wyda książki, w której ujawniłby szczegóły z ich prywatnego życia.

Ariana Grande i Dalton Gomez - rozwód

Obie strony zgodziły się też na to, by nie płacić sobie alimentów. W zamian Ariana zobowiązana jest wystawić swojemu ex mężowi czek w wysokości 1 250 000 dolarów, zwolniony od podatku (jej majątek wycenia się na ok. 240 mln dolarów), a także do pokrycia kosztów sądowych związanych z rozwodem. Z informacji ujawnionych przez "The Blast" wynika również, że byli partnerzy mają wspólnie spłacić kredyt zaciągnięty na swoją ekskluzywną willę w Los Angeles, a następnie podzielić się zyskami z jej sprzedaży.