X Factor wróci na antenę? To może być odpowiedź

2021-07-31 12:05
Jurorzy X Factor
Autor: WBF

Program X Factor wylansował wiele gwiazd polskiego przemysłu muzycznego i niespodziewanie zniknął z anteny po zaledwie czterech edycjach. Widzowie co jakiś czas zastanawiają się, czy można liczyć na jego powrót. Informacja, jaka napłynęła z Wielkiej Brytanii, może zasmucić fanów tego uwielbianego formatu.

X Factor wróci na antenę? Taka nadzieję mają wszyscy fani formatu, który cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Pierwsza edycja polskiej odsłony muzycznego show miała swoją premierę w 2011 roku i wylansowała pierwsze gwiazdy rodzimej sceny muzycznej. To właśnie w I edycji polskiego X Factora pierwsze kroki sceniczne stawiał ekscentryczny wokalista Michał Szpak, który później sam oceniał zmagania uczestników w konkurencyjnym formacie - The Voice of Poland. Kolejne edycje obfitowały w kolejne talenty. Dzięki udziałowi w X Factor karierę rozpoczęli między innymi Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska oraz Daria Zawiałow. Mało kto pamięta o tym, że swoich sił w formacie próbowały też Cleo oraz Lanberry. Po wyemitowaniu czterech edycji program zniknął z anteny, pozostawiając wielki niedosyt u widzów. Fani formatu mogli jednak znaleźć pocieszenie w jego zagranicznych wersjach: głównie amerykańskiej i brytyjskiej. X Factor USA zdjęto z anteny w 2014 roku, a teraz ten sam los spotkał The X Factor. Producenci show poinformowali o tym, że znika ono po 17 latach emisji!

X Factor wróci na antenę?

Biorąc pod uwagę fakt, że najpopularniejsza światowa odsłona X Factor znika z anteny po 17 latach, szanse na powrót programu do polskiej telewizji wydają się znikome. Na ten moment nic nie wskazuje na to, by miał on wrócić na antenę stacji TVN. Warto jednak pamiętać o tym, że w ostatnich latach trendem jest realizowanie starych, sprawdzonych formatów, w związku z czym fani X Factor mogą mieć nadzieje na doczekanie się kolejnej edycji programu muzycznego. Kto wie?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Najnowsze